İkizleriniz kaçıncı haftada kaç kilo doğdular?

Canim benimde sezeryan ben ücüz bekliyorum normal dogum ihtimalim hic yok.
Ayy maşallah canım. Sağlıklı olsunlar da nasıl doğarlarsa doğsunlar cinsiyetleri ne? Bir de üçüz olduğunu ne zaman öğrendin?

Bak sen sıpaya duramıyor karnında Nasıl olursa olsun Rabbim sağlıklı ve kolay bir doğum nasip eder inşallah isim olarak ne düşünüyorsunuz?
Oyle karnimin o tarafi komple yirtik, diger tarafta bir iki cizgi var :)

vebahargeldi canim agrilarinin azalmasina cok sevindim.ins.dogumla birlikte tansiyon probleminde kalmaz.Allah yardimcimiz olsun.benim her haftam bir digerini aratiyor bu ara resmen kambur oldum
iyi olsunlar saglikli olsunlar da artik yapacak birsey yok. Canim gunum gunumu tutmuyor. Bir bakiyorum hic hamile degil gibiyim. Bir bakiyorum sanki benden iki tane daha var da tasiyamiyorum nefes alamiyorum. Ama Rabbim oyle buyuk ki en dayanilmaz daha fazlssini kaldiramayacagim dedigin anda bir kolayligini veriyor. Az kaldi ha gayret
saglikla sihhatle ins.

Ayy maşallah canım. Sağlıklı olsunlar da nasıl doğarlarsa doğsunlar cinsiyetleri ne? Bir de üçüz olduğunu ne zaman öğrendin?

Amin canim hepimizin bebisleri ins 2 oglan 1 kiz cinsiyetleri.ucuz oldugunu 9.haftada ogrendim basta ikiz sandilar sonra doktor tek yumurta ikizi oldugunu farketti surpriz oldu

Amin canim hepimizin bebisleri ins 2 oglan 1 kiz cinsiyetleri.ucuz oldugunu 9.haftada ogrendim basta ikiz sandilar sonra doktor tek yumurta ikizi oldugunu farketti surpriz oldu
maşallah canım, sağlıkla doğar ve büyürler inşallah benim de şu an için tek kesede iki tane atan kalp var, ama korkmuyor da değilim ya üçüzse ve bir dahaki kontrolde görürsem diye. Allah hayırlısını versin biraz ürkerek, biraz merakla bekliyorum diğer kontrol gününü...

Canim benim tek yumurta ikizleri sonradsn farkedildi.basta iki ayri keseydi korkma Rabbim önlüne gore versin hayirlisini dile

Canim benim tek yumurta ikizleri sonradsn farkedildi.basta iki ayri keseydi korkma Rabbim önlüne gore versin hayirlisini dile
benim 6+6'da tek kesede 2 bebiş vardı kalbi atan ve o zaman öğrendik zaten ikiz olduğunu, öncesinde bilmiyorduk. bir dahaki kontrol 25 Nisanda. Amin canım. İnşallah hayırlı olan 2'de kalmalarıdır

Canım 20 günlük olana kadar yardım edenim çoktu, ancak sonrasında tek kaldık. İnan programlı olunca herşey yoluna giriyor. Yemeğimi bir gece önceden ayarlamaya çalışıyorum. Normalde de çalışan biri olarak, gerçi şu an doğum iznimdeyim, alışmıştım buna. Gerçi yoğunluktan da kısa sürede bayağı kilo vermişim. Bebişlerimi emzirebiliyorum şükür ancak yetmiyor. Bazen de ikisi aynı anda ağlayinca emdiremiyorum, süre sıkıntısı oluyor. İlk ay takviye olarak prematil bebek maması kullandık. Şu an Milupa aptamil 1 e başladık. 2 bebekle ilgilenmek gerçekten çok zor ama o kadar şanslıyız ki aslında. ALLAH'ın bir mucizesi bu! Bunu düşünün ve güçlü olmaya çalışın.

masaAllah ne guzel. Rabbim sabrinizi artirsin guc kuvvet versin. o mucizenin farkindayim. Ins dedigin gibi guzel guclu gunlerimiz olur :))

5 mayısta dogumum olacak benim de bakalım nasil doguracagim. Dualarinizi eksik etmeyon.yazarim dogum olunca

Twinrose allah bagıslasın canım erken gelmıs senınkıler.durumları ne? kaldılar mı kuvezde?

tez zamanda cıkarlar inşallah 5 mayıs benım dogum bakalım hayırlısıyla bende atlatırım ınsallah

tez zamanda cıkarlar inşallah 5 mayıs benım dogum bakalım hayırlısıyla bende atlatırım ınsallah
Benimde 5 mayisla 11 mayis arasi ilk 5 mayista bakicak bekletebilirse bekletecek Allah hepimizin yardimcisi olsun.
Ben artik yuruyemiyorum oturamiyorum kafa iyice yerlesti rahim azi olculemiyor

Mrb arkadaşlar,
ben şuan 31+1 'im kiloları 1400 e 1600
sizler kaçıncı haftada doğum yaptınız kaçar kilodalardı ve küvezde kaldılar mı ?
doğum yapan annişler bilgi paylaşırlarsa çok sevinirim...
38+3 de doğum yaptım canım.3kg biri 3.300 de diğeri doğdu.kuvez de kalmadılar

38+3 de doğum yaptım canım.3kg biri 3.300 de diğeri doğdu.kuvez de kalmadılar

Masallah ya ne guzel gule gule buyutun insallah.
Merak ettim hic bir sorun olmadan mi gelebildiniz o haftaya(kisalma acilma asagi inme gibi) yoksa olduysada bekletti mi doktorunyz tedbir alarak?
Benum dr um hem bekletmek istiyo hemde rahim azi acildigi icin suyla birlukte kordon sarkar diye korkuyo bende endiseleniyom ama 37 yi doldurmayida cok istiyorum.

Hiçbir sıkıntı yoktu canım elhamdülillah hatta dr istese daha da bekleyebilirdik yani.tarih verdi ona göre gittim. Bide normal doğum a çok uygundu. Ama risk almak istemiyorum dediği için sezaryen oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…