İkizlerimin kalbi durmuş🥺

Ah ne güzel morel oldu bu bana benimde 6 haftalık dedi normal bebeği zor duyarken aklima takıldı radyoloji de baksin dedi oraya gidiyoruz pzrtside kadin dogum bir daha bakalim dedi ama o zmanda 7 haftalik anca olacak allak bullak durumdayiz
Ben önce özel muayenehanesi olan bir doktora gitmiştim 6 haftalık iken. Kalp sesini duymakta çok zorlanmıştı ve vajinal şekilde denese de zor bela duyup üstelik sözleriyle beni korkutmuştu. Yönlendirmelerinden de memnun kalmayınca başka doktora gitmeye başladım. Özel hastane olunca cihazları çok iyi olduğundan hemen kalp sesi duyuldu. Yani hemen üzmeyin kendinizi. Benzer şeyi yaşadığımdan söylüyorum. Doktorunuzu değiştirin bence ve de imkanınız varsa özele gidin en azından kalp sesini duymak için tek seferlik de olsa kalbinizi rahatlatmak için.

Canım sakın ani karar verme bende ilk gebe kaldığımda 8+3 haftalık olduğumda kalp atışını anca duyabildik , gebeliği öğrendiğimde 5+1 haftalıktı bu hafta içerisinde benim gittiğim bütün doktorlar o kadar acımasızdı ki sağlıksız gebelik kürtaj olman lazım kendini de mi düşünmüyorsun kalbi atmıyor işte kendini neden kandırıyorsun seninle mi uğraşacağım gel kürtaj işlemini yapalım beni tekrar tekrar uğraştırma demişlerdi istemiyorum dedim beklicem dedim ve kadın genç bir doktor gözümün içine baka baka ağlarak düşük yapıp geldiğinde göreceğim seni dedi inatla bekledim ki sağlıklı gebelikti betam çok güzel artıyordu bana o cümleyi öyleyen kadın doktora randevu bulup 8+3 te gittik ve gözünün içine baka baka muayeneye girdim ve kalp atışını bana ve eşime dinletirken gözümüze bakmayı geç yüzümüze bakamamıştı o yüzden betan güzel ilerleyip artıyorsa kanaman yoksa 1 2 hafta bekle ümidini kesme umutsuzluğa kapılma umarım sağ sağlim kucağına alırsın bebişlerini 🥰♥️💕😍
Hamilelik sürecinde o kadar acımasız doktorlara karşılaştım ki bir kısmına hakkımı helal etmiyorum. İçinde can var ya sanki robotmuşuz ruhsuzmuşuz gibi davranıyorlar. Bu işi beceremiyorsanız yapmayın. Yapacak iyi doktorların önünü açın. Çok sinir oldum yaşadığınız durma ama iyi yapmışsınız beklemekle o doktorun şikayet etseydiniz keşke

Kızlar kendimi berbat ötesi hissediyorum bugün ilk kez kontrole gittik 6 haftalık dedi doktor bir baktık ikizler ama alttanda bakmasina rağmen kalp atışını duyamadik sağliksız gebelik dedi emin olmak için radyolojiye gönderdi sabah gideceğiz ama kalp atisini duymama olasiligi var mi
Ben sekizinci haftada duymuştum

Ben 9+2de kalp atışı duydum, çoğul gebelik vs değildi. Sakin olup bekleyin inşallah güzel haberler alırsınız 🌸♥️

Ben 9+2de kalp atışı duydum, çoğul gebelik vs değildi. Sakin olup bekleyin inşallah güzel haberler alırsınız 🌸♥️
İnşallah haftaya pzrtdi kendi kafin dogum dr.bir daha bakacak çarşamba da baska hastanede prof.randavu aldim oda ayni şeyi söylerse yapacak bisey kalmiyor

Ya ne acımasız konuşuyorlar. Tamam herkes yıpranıyor mesleki deformasyon falan filan da. Olası riskleri söyle düşebilir şöyle durumlar var. Bu tarihe kadar bekleyelim istersen, ama şu komplikasyonlar gelişebilir şöyle yap vs de bari. Saçma sapan cümleler ne gereksiz
Aynen öyle valla ne bileyim ilk acemilik işte şuan gebe olsam doktorumu bile ona göre seçerim rabbim böyle insanlarla karşılaştırmasın inşallah 🤲🏻😇💕

Hamilelik sürecinde o kadar acımasız doktorlara karşılaştım ki bir kısmına hakkımı helal etmiyorum. İçinde can var ya sanki robotmuşuz ruhsuzmuşuz gibi davranıyorlar. Bu işi beceremiyorsanız yapmayın. Yapacak iyi doktorların önünü açın. Çok sinir oldum yaşadığınız durma ama iyi yapmışsınız beklemekle o doktorun şikayet etseydiniz keşke
Doktoru şikayet ettim tabi ama sence köpek köpeği ısırır mı hayatım ? Hiç bir bok olmadı afedersin doktorlarını savunuyorlar olan hastaların ailelerine ve psikolojilerine oluyor herkes bir şekilde yırtıyor böyle şeylerden .. bende hakkımı helal etmiyorum böyle adı sadece doktor olan görevini layığıyla yapamayan insanlardan uzak tutsun rabbim bizi 🤲🏻🥹💕

Ah ne güzel morel oldu bu bana benimde 6 haftalık dedi normal bebeği zor duyarken aklima takıldı radyoloji de baksin dedi oraya gidiyoruz pzrtside kadin dogum bir daha bakalim dedi ama o zmanda 7 haftalik anca olacak allak bullak durumdayiz
8 haftayı bekle bitanem mesajda söylediğim gibi kanaman yoksa betan da artıyorsa hiç sorun yok demektir , bide nerede kan verdiysen sürekli oraya kan ver ben o hatayı bir kere yaptım başka hastane de kan verdim sağlık ocağından sonra betam düşük çıkmıştı dedim tamam bebek düşecek ama meğerse öyle değilmiş hastanenin laboratuvarından laboratuvarına göre değişiyormuş sonuç aklında bulunsun 🤲🏻💕 inşallah sağ sağlim duyarsın bebişinin minnik kalp sesini 💕🥰🤲🏻♥️

X