İKİZLERE DUA İSTİYORUM DOSTLAR

36 ya da 37 haftalık olmaları lazım canım kızı biraz küçük kuvezdeydi şimdi de sarılık oldular süt de emmiyorlarmış mama ile duruyorlar bebekler...
ALLAH RAZI OLSUN canım..
10 bin tamamlandı arkadaşlar ama yine de okumak isteyen olursa çok memnun olurum

Rabbim şifa versin inşallah.
Bu gece tamamlarım
Ekleme de yaparım.

Yeter ki iyi haberlerini alalım.
Çok selamlar beyaz kurt"a..

Merhaba arkadaşlar ;
Özlem sitede beyaz kurt nikli arkadaşım erken doğum yaptı bir kızı bir oğlu oldu hayırlarla sağlıklı ömür versin anasına babasına ve evlatlarına da inşallah amin..
ama kızı küçük doğmuş kuvezde şimdi ikisi de sarılık olmuş ve annelerini emmiyorlar sizlerden ALLAH RIZASI İÇİN YA ŞAFİ esmasını çekmenizi istiyorum şimdiden hepinizden ALLAH RAZI OLSUN inşallah amin..
10000 bin tane niyetledim sizlerle inşallah tamamlarız

bebeklerin adı ata ile ekin
ay inanmıyorummmmm özlemmm doğummu yaptııııı Rabbim şafi ismiyle şifa versin.

3000 adet alıyorum canımmm

ay inanmıyorummmmm özlemmm doğummu yaptııııı Rabbim şafi ismiyle şifa versin.

3000 adet alıyorum canımmm
evet canım doğum yaptı çok şükür şimdi bebekleri sarılık oldu ona üzülüyor ALLAH RAZI OLSUN duaların için canım sağolasın

evet canım doğum yaptı çok şükür şimdi bebekleri sarılık oldu ona üzülüyor ALLAH RAZI OLSUN duaların için canım sağolasın
canım benım kızımda olmuştu bol bol emzirmesi lazım geçer Allahın izni ile
sarılık.
çoks elam söyle bende nosu vardı kabetttim :KK43:

canım benım kızımda olmuştu bol bol emzirmesi lazım geçer Allahın izni ile
sarılık.
çoks elam söyle bende nosu vardı kabetttim :KK43:
ALLAH'IN izniyle hayırlısıyla sağlıcakla inşallah iyileşeceklerdir..
aleyküm selam canım söylerim numarasını özelden yazarım olmadı siz görüşüyordunuz zaten

ALLAH'IN izniyle hayırlısıyla sağlıcakla inşallah iyileşeceklerdir..
aleyküm selam canım söylerim numarasını özelden yazarım olmadı siz görüşüyordunuz zaten
amin inşallah kuzummm yaz özelden bis esini duyayımm kuzunun

kızlar dostlar ikizlerin sarılığı geçti çok şükür şimdi iyiler özlem hepinizden ALLAH RAZI OLSUN diyor ...

yet-el Kürsi

Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm. AMİİİİİN
Merhaba arkadaşlar ;
Özlem sitede beyaz kurt nikli arkadaşım erken doğum yaptı bir kızı bir oğlu oldu hayırlarla sağlıklı ömür versin anasına babasına ve evlatlarına da inşallah amin..
ama kızı küçük doğmuş kuvezde şimdi ikisi de sarılık olmuş ve annelerini emmiyorlar sizlerden ALLAH RIZASI İÇİN YA ŞAFİ esmasını çekmenizi istiyorum şimdiden hepinizden ALLAH RAZI OLSUN inşallah amin..
10000 bin tane niyetledim sizlerle inşallah tamamlarız

bebeklerin adı ata ile ekin

yet-el Kürsi

Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm. AMİİİİİN
ALLAH RAZI OLSUN

X