İkiz olabilirmi kese olabilirmi

bebegim10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
51
9
31
Merhaba anneler
Ultrasondan anlayanlar yardım edebilir mi haftaya cuma kontrolüm var ama sabredemiyorum.
3 temmuzda 287 beta HCG ile öğrendim hamile olduğumu 9 temmuzda 2200 oldu beta HCG ve keseyi gördük
18 temmuzda birdaha kontrole gittik bera HCG 8900 olmuş ve 2 kese görünüyor gibi dedi üstteki resimdeki kese çok güzel yerlesmis dedi ama alttaki resim için keseye benziyor olmayadabilir kanama alanı da olabilir falan dedi cuma gidicem netleşir dedi
Sizce alttaki gerçekten keseye benziyor mu bende ikiz annesi olabilirmiyim 2.gebelohim

Eklentiler

• 1000074912.jpg
    1000074912.jpg
    95,1 KB · Görüntüleme: 226
Bence bu keseye benziyor aslında vajinal ultrason ile baksaydı çok daha net görebilirdi sağlıkla alın kucağınıza inşallah☺️

Bence bu keseye benziyor aslında vajinal ultrason ile baksaydı çok daha net görebilirdi sağlıkla alın kucağınıza inşallah☺️
4+3 iken baktı aslında vajinadan ama bir kese gördü 5+5 deyken bu şekilde çıktı birdaha baktirmadim artık riske girmesin vajinal bakarsa diye progestoron fitil kullanıyorum zaten 🙏😌

Benim de ikizlerim var doktorum 15. Haftaya kadar hep vajşnal baktı gelişimlerini daha net ölçmek için şükür sorun olmadı inşallah gönlünüzden geçen olur☺️

İkiz değil canım tek kese ama yeterince buyumedigini söyledi doktorum ilk ölçüm 8.71 bir hafta sonra 10.51 olmuş çok çok az artmis boş gebelik olabilir dedi bir hafta daha bekleyelim dedi 🥹

İkiz değilmiş canım kese de yeterince buyumemis boş gebelik olabilir dedi bir hafta daha beklicez dedi
Bir hafta önce 8.71 di kese boyutu bugün 10.kusur olmuş çok çok az artmis bir haftada dedi boş bilmiyorum umuyorum boş degildir nasıl ayanirim
Kac arti kaç başka dra da git canim

5+5 de 8.71
6+6 da karından 12 kusur vajinadan 10 kusur
Programa göre 7+4 gösteriyor ama ultraonda
6+6 gosterior gitmeyi düşünüyorum salı günü ama oda boş kese derse diye korkuyorum özele gidiyorum zaten

X