İkiz gebelik olabilir mi

tarhanabulgur

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
63
35
31
Merhabalar pazartesi baktırdığım beta değerim 13 idi bugün baktırdım 65 çıktı bu değerin bu kadar fazla artması ikiz gebeliğin belirtisi olabilir mi ? Daha önce kasım ayında hamile kalmıştım 2 kat gidiyordu beta. Ocak ayında maalesef kürtajla alındı. Şubat ayındaki adetimden sonra tekrar hamile kaldığımı öğrendim dikkat etmem gereken şeyler nedir tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

Öncelikle tebrik ederim sizi İnshaAllah sağ salim kucağınıza alırsınız

Şimdi benim pek tecrübem yok bu konularda bildiğim kadarıyla bazen azken birden çıkabiliyor küçük değerlerde özellikle.. Tabiki ihtimal vardır ama şuan için bu değere göre değerlendirmek doğru olmaz.

Doktora gittiğinizde sizden kendisi zaten kan tahlili isteyecek neyiniz eksik neyiniz fazla ona göre takviyeler belirler.. Doktorunuz size doğru tavsiyeyi verecektir..

Teşekkür ederim 23 ocakta bi kürtaj olmuştum bi kere adet gördüm ve şu an hamile olduğumu öğrendim . Çok değişik duygular içindeyim . Beta değeri 3 bin olunca doktorum kontrole gel dedi kese görünmesi Çin o kadar beklememe gerek var mı

Belli olmuyor bazıları daha erken görünüyor kimisi daha geç.. acele etmeyin bekleyin hic stress yapmayın ve gebeliğin tadını çıkarın

1500 civari vajinal 3000 civarı karından görünebiliyor ama kişiden kişiye farklılık gösterir. Benim pazartesi 1500 dü bir daha kan vermene gerek yok dedi doktorum bakalım bugün kontrolüm var Allahım herkesin gönlüne göre versin sizinde inşallah :)

Aaa canim gözün aydın planli miydi Benim de kürtaj 22 ocakti ya 2 kez regl oldum plansız bir gebelik olabilir bende de bu ay beklemedeyim insallah saglikla olur herkesin v3 bizimde

Aaa canim gözün aydın planli miydi Benim de kürtaj 22 ocakti ya 2 kez regl oldum plansız bir gebelik olabilir bende de bu ay beklemedeyim insallah saglikla olur herkesin v3 bizimde
Gerçekten plansız diyebilirim nasıl oldu bende inanamıyorum doktorum korunmaya gerek yok demişti bizde hiç dikkat etmedik. Geçen Ağustos annelerinde de beraberdik inşallah yine beraber oluruz

Gerçekten plansız diyebilirim nasıl oldu bende inanamıyorum doktorum korunmaya gerek yok demişti bizde hiç dikkat etmedik. Geçen Ağustos annelerinde de beraberdik inşallah yine beraber oluruz
Bizim de plansiz bakalim sonuç ne olacak. Insallah yine beraber paylaşırız heyecanlarımızı saglikla kucagina al insallah

Evet var canim karindan usg ile en az 3000 olacak beta..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…