İkiz Çocuk Büyütmek

hayatım sen ve benden başka ikiz annesi yok heralde? nasıl büyüttüğüme gelince tabiki annemin çok büyük yardımları oldu, ama baktım oda bizi aşıyo yanıma bir yadımcı aldım o dabenim yanımda ancak 1 sene durdu ve onu evlendirdim. daha sonra tek başıma büyüttüm ama çok zorlandım dedimya şimdi emeklerimin keyfini sürüyorum Allah ömür versin darısı sana olsun inşallah sağlıkla büyütürsün inan bana sonrası çok keyifli

senin ikizlerin kaç yaşında ernur,şu an tam yaramazlık zamanlarıdır allah herkesin evlatlarını bağışlasın acılarını göstermesin

ikiniz de şanslıymışsınız sevda perest ve jasmin... gerçi ben de şanslıyım... eşim de baya yardımcı, annem de elinden geleni yapıyo sağolsun...

allah sanada kolaylık versin gerçi her ikiside zor heleki büyüsünler daha yaramaz oluyolar hiç geçinemiyor benim kızlarım birbirlerini kıskanıyolar seninkiler daha küçük fazla kavga ediyolarmı

yalnız kızlar bazen çok kötü hissediyorum. okada r bunalıyorumki bebeklerime sesimi bile yükseltiyorum... çok mu kötü bir anneyim sizce...

şimdiden ellerindeki oyuncakların kavgası var aralarında.

hayır ernur sen kötü bi anne değilsin inan ama sadece bunalıyosun kavgaları hiç eksik olmaz

ama bi yönleri varki bayılıyom kızlarımın okulda birbirlerini çok tutuyolar laf söyletmezler birbirlerine

seninkilerde öyle olacak zamanı gelince isimleri neydi bebeklerinin

ben de o günleri bekliyorum. beraber aynı sınıflara gittikleri, dışarıda oğlanın kızı sahiplendiği günler... nasıl olcak çok merak ediyorum...

ama hoş bi duygu ikiz annesi olmak yinede bana göre güzel bi fark

alışverişi falan gittiğinde hemen herkesin dikkatini çekerler ve sorarlar bebekler ikizmi diye

kızlar muhabbet çok güzel ama benimkilerle uğraşmam gerek.. sizlerle yine burda buluşalım... sevgilerle...

ernur bebeklerinin isimlerini merak ettim yazabilirmisin senin için mahsuru yoksa
benim kızlarımın isimleri elif,nida

Merhaba herkese

Benim de 25 aylık ikizlerim var ne güzel burda da ikiz anneleri ile karşılaşmak :) biri kız biri erkek Boran ve Ilgın isminde

Ben de ikiz annesi değilim ama, ikizim var. Tek yumurta. Biraz fotokopi gibiyizdir. Annem hayatının en güzel şeyinin bizi olduğunu söyler:::::)))))))))))))

Ahucum annen çok doğru söylemiş benim de hayatımda sahip oldugum en büyük hazinelerim çocuklarım eminim tüm anneler için de öyledir :)

oohhhh.... ikizler çoğalıyor... bayıldım bu işe.... benimkiler de erbatur ve bestenur.....:içelim: :içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…