Ikiz Bebek Bakimi

ALLAH yardimciniz olsun arkadaslar benim kiz kardesimin var ikizleri ama ben bakiyorum onlara hem kendi cocuklarima hem onun ikizlerine inanin hicte zor degil yeterki sabirli olun suan 3 yasina girecekler biri kiz biri oglan cokta tatlilar ben onlarsiz yapamam. yeterki sabir etmeyi bilin ha bu ara bizim kiz 5ise hamileydi 3 cu dustu ikisi kaldi dusunseneniz onlarda olsaydi anneleri kafayi yerdidelikafadulden teyzeler size cok is dusuyor bu konuda:1hug:

heey gidi beni bebeklerin teyzesi de hamile ne etcez şimdi delikafadulden

bende 15 haftalık ikizlerime hamileyim doğduklarında annem yanımda olucak ama ya sonrası yalnız kaldığımızda napıcam acaba allah yardım etsin hepimize ama şimdiden çok güzel bi duygu olduğunu anlayabiliyorum ikiz annesi olmanın

uzun bir süredir forma giremedim:kızgın: okadar yogun yasiyorum ki,felegimi sasiriyorum :bbo: Nilca, iyi dileklerin icin sagol arkadasim, allah senin cocuklarada uzun bir ömür nasip etsin.Benikilerde azicik büyüselerdi:çok üzgünüm: cok yorucu olmaya basladilar, gerci Allah saglikli günler nasip etsinde, önemli degil, benim yorgunlugum gecici. Az kaldi bir ayaklansinlar:dance:

Amin canım.Formuma 4 yıl sonra yavaş yavaş kavuşmaya başladım şimdi ise görenler inanmıyorlar iki tane 9 yaşında çocuğum olduğuna kaydirigubbakcemile3
zaman herşey zaman :teselli:

11 haftalık gebeyim (ikiz) ne olur gözümü korkutmayın.

canım her çocuğuun bakımı tabiki zordur ama onların sevgisi tüm zorlukları untturuyor insana.
Allah hayırlısyla kucağına almayı nasip etsin bebşlerini opuyorumnanaktan

Merhaba ceylin ve dorugun annesi:) size ben pampersin sitesinden yazi yazmistim gecen nette gördugum ilk ikiz anne adayi oldugunuz icin sonra bu forumu buldum sukurler olsun :) bende 25 haftamdayim doktorda bana kiz erkek dedi tahminen ama tam olarak cinsiyetlerini bilemiyoruz... profilinizdeki resmi coooook begendimm arkadasim nerden buldunuz bu resimi. ben nette cok aradim ama bulamiyorum:KK70: Rabbim bebislerinizi size bagislasin

Benimde ikiz erkek çocuklarım var dün doğum günleriydi.3 yaşındalar artık biraz büyütmenin rahatlığını yaşıyorum. ıkiz bebeği olacak olanlara Allah yardım etsin.Belki benim zorlanmamda ikizlerim doğduğu zaman kız çocuklarımın biri 3 diğeri 5 yaşında olmalarıydı.Ama ikiz çocuk bambaşka Allah a binlerce şükürler olsun ikiz verdiği için

merhaba benimde13 aylik ikizlerim var 19 aylikken rahatlarim diyordum korkutma beni benimde bir kiz bir oglan birinin elinde bir sey oldumu digeri onu almak istiyor ve birbirlerine vuruyorlar bu durumda ne yapacagimi bilemiyorum sen böyle bir sey yasadinmi yasadiysan ne yaptigini söylermisin

merhabalar benim ikizlerimde kız şuan 4 aylık oldular ikiz bakımı çok zor annmle beraber baktığım halde zorlandık.bizim çok fazla gaz problemimiz olduğundan dolayı zorlandık..ben 6 yıllık evliliğim sonunda ikizlerime kavuştum..Rabbim herkese yaşatsın onların bir gülüşü her şeyi unutturuyor.. kaydirigubbakcemile5

Oooo yolun çok başındayım ben.
8 haftalık yavrularım. :nazar:
İçimde büyüteyim hayırlısıyla.
Sonrası allah kerim..

Son düzenleme:
ikiz bebek bakımı zor görünüyor ama annelerin bu bakımı zevkle yapacağına inanıyorum

slmmmm
Benim 23 aylık ikiz oğullarım var çok zor ama bir o kadar da keyifliii

ben şu an ikiz erkek anne adayıyım ve 4 yaşındada bir oğlum var:)şu an34 haftalık oldular muhtemelen 2 haftaya alıcak doktor..merak ettiklerim var siz ecrübelisiniz ikiz konusunda sizinkiler kaç haftalık kaçar kilo doğdular şun benimkiler biri 2 diğeri 2.100 gr normalmi 2 haftaya kadar daha alırlrmı??cvp verirseniz sevinirim..

bende 34 haftalık ikiz erkek anne adayıyım ayrıca 4 yaşındada oğlum var.benim anne tarafım ikiz dolu:)benim merak ettilerim var çok şu an biri 2 diğeri 2.100 gr sizce nasl iyimi 36 haftalıkken alıcak sanırım sancı çıktı nst de ama açılma yok dedi 2 hafta dinlen dedi bakalım bilgilerinizi bekliyorum çok mu küçük doğuyorlar??

bende 34 haftalık ikiz erkek anne adayıyım ayrıca 4 yaşındada oğlum var.benim anne tarafım ikiz dolu:)benim merak ettilerim var çok şu an biri 2 diğeri 2.100 gr sizce nasl iyimi 36 haftalıkken alıcak sanırım sancı çıktı nst de ama açılma yok dedi 2 hafta dinlen dedi bakalım bilgilerinizi bekliyorum çok mu küçük doğuyorlar??

Merhaba.Benim 10 aylık ikiz bebeklerim var,bir kız ve bir erkek.33+4 haftalık yani çok erken doğdular.Kızım 1.450 gr,oğlum 1.800 gr doğdu.Çok miniklerdi ama çok şükür hiç küvöze girmediler çünkü hamileyken 3 sefer ciğer geliştirici iğnelerden olmuştum.Şimdi fotoğraflara baktığımda ne kadar küçüklermiş diyorum;Allah öyle bir güç veriyor ki sanki normal bebekmiş gibi bakabiliyorsunuz.Kaldı ki maşallah sizinkilerin kilosu çok iyi,hiç korkmayın ilk günlerin keyfini çıkartın.İkiz bebek sahibi olmanın tek kötü tarafı tek başına onlara yetememek,sırf bu yüzden 3.bebeği bile düşünüyorum,bu duygumu tatmin etmek için:)))6-7 sene sonra tabi...

allah yardimciniz olsun arkadaslar benim de birisi 20 aylik erkek birisi de 4 aylik erkek evlatlarim var ve bakimlari cok zor evde bir yardimci var arada annem de gelip yardim ediyor ama yine de bazen yetisemiyoruz inanin birinin pesindeyiz surekli cok merakli ve hareketli birisi tam bir kucakci... siz ikiz ucuz annelerine hayranim dogrusu super anneler:nazar:

17 aylık oldular ıkısıde erkek tek yumurta ıkızı ve asırı derecede benzıyorlar sadece ben ayırt edebılıyorum babaları bıle ayırt edemıyor bazen.... ıkız annesı olmak zor ama muhtesem otesı bı duygu yalnız dogum yaptım yalnız baktım bunca zaman ama Allah hep yardımcım hıc zorlanmıyorum her ıkısylede dort dortluk ılgılenıyorum yemek saatlerımız oyun saatlerımız uyku saatlerımız hep planlı programlı temızlıklerıde oyle cok tıtız ve bakımı seven bı anneyım cok dua ederdım Allahım ıkız nasıp et dıye bekarken bıle Allah gonlume gore verdı Rabbım her ısteyene nasıp etsın gonlune gore ayrıca ıkız annlerıne kolaylıklar dlıyorum suan deıl ama ılerleyen zamanlarda 3. yu dusunuyorum:))))

X