İkiz anneleri yardım

Ben de aynı soruyu üçüz beklediğim için sormuştum, hiç cevap gelmeyince sağa sola sorup araştırarak hepsine ayrı beşik almaya karar verdım :) iki bebek yan yana 3-4 ay kadar yatabiliyormuş ancak dönmeye başladıklarında problem oluyor o yüzden eninde sonunda ikinci beşik alınıyor dedi bana ikiz bebeği olan arkadaşlarım. En sağlıklısı baştan ayrı yatırmak, sonra alışma problemi olmuyor, başta da birbirlerini uyandırmıyor rahatsız etmiyorlar daha iyi oluyor diyorlar kısacası.

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bu arada 🥰🥰

Ben de aynı soruyu üçüz beklediğim için sormuştum, hiç cevap gelmeyince sağa sola sorup araştırarak hepsine ayrı beşik almaya karar verdım :) iki bebek yan yana 3-4 ay kadar yatabiliyormuş ancak dönmeye başladıklarında problem oluyor o yüzden eninde sonunda ikinci beşik alınıyor dedi bana ikiz bebeği olan arkadaşlarım. En sağlıklısı baştan ayrı yatırmak, sonra alışma problemi olmuyor, başta da birbirlerini uyandırmıyor rahatsız etmiyorlar daha iyi oluyor diyorlar kısacası.

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bu arada 🥰🥰
Amiin çok teşekkür ederim 💕

Sevgili ikiz anneleri Merhaba yatak odasına koymak için bir tane park yatak mı almalıyım yoksa ayrı ayrı iki beşik mi almalıyım

6 aydan sonra ikizleri ayırmak zorunda kaldım. Bende büyük beşik var ama her ne hikmetse uyuduktan iki saat sonra birinin ayağı ötekinin ağzında, ağzında ayak olanın eli diğerinin kulağında 🤦‍♀️🙄

X