İkiyüzlülük

bence sen kuzeni biraz fazla önemsemişsin galiba ki,
bu kadar takmışsın....
kalmak isteyen zaten kalır gitmek isteyen de gider...
kimseyi zorla tutmuyorsunuz yaa:1closedeyes:

bence çok da sorun etmeyin. ona göre davranırsınız artık.
ısrar etmişsiniz ama bağlamadınız sonuçta. isteseler yine gidebilirdiler.
bence eşinize söyleyin de bundan sonra kimseye ısrar etmesin.
teklif var,ısrar yok; ben bunu uygularım.

aklıma takılan; msn konuşmalarını neden kaydetmiş, farklı bir şekilde mi baktınız yoksa?

ya evet bu benimde aklımı karıştırdı

Hayatta sevmediğim şey ısrardır
Ne etmeyi severim ne de bana ısrar edilmesini
Ama hayır dmeyi bilirim ben..
Size karşı pek dürüst davranılmamış bu da sizi acıtmış
O insan hayatınızda ne kadar var ki bu kadar sıkıntı yapıyorsunuz kendinize?
Bir dahaki sefere kal demezsiniz olur biter :1closedeyes:

harfiyen katılıyorum.. ısrar demek bana yalan söyle demektir konu belliyse..
yok değilse herşeyi kabul ettim yeterki tamam de demektir bence.
kabul edincede razı olmuşluğundan değil belkide kırmak istemedi.
eee sonucunda da mesajlarını okumuşsunuz msnden.
istemeye istemeye kaldıysa aksi düşünülmez sanıyorum.

belgelerim-sohbet günlüklerim -ileti geçmişim..
ama okumak doğru mu kızlar?
hele de misafir yani.

bazı kişiler en yakınlarında bile kalmak istemezler. ben şahsen öleyim amcamlar teyzemler falan olsun hepsi canım ciğerim ama kalmam için ısrar ettikleri zaman sinir olurum. kızda sıkılmış ve arkadaşına anlatmış olabilir. her insan sıkılabilir ilk kez kaldığı ewde bu sana ikiyüzlülük yaptı anlamına gelmez bence sonuçta güzel bi ilişki olmuş. sende üzülme takma kafana gördüğün zaman gayet normal davran kalması içinde ısrar etmezsin olur biter... :KK66:

bi dakka yaa hemen asıp kesmeyin
belki evlerinde ev işi vs bişiler vardı, ev arkadaşı da ona neden eve gelmedin diye çıkıştıysa; eşinizin kuzeni de ondan kurtulmak için o anlığına "çok ısrar ettiler zaten sıkıldım" demiştir. belki.

eğer o kadar sıkılsa iyi vakit geçirmezdiniz diye düşünüyorum. hemen peşin hüküm vermeyin.

Canım bence de bunda takılacak pek birşey yok.Sizlede hoş vakit geçirmiş olabilir ama daha samimi olduğu arkadaşında kalmak istemiş olabilir ne var ki bundasengözlerimebaksanab

işte sonuçları; özel şeyleri karıştırmak gerçekten de hoş olmayan şeyler doğurmuş. kocamın ve oğlumun eşyaları harici asla kurcalamam...eşimi tedbir amaçlı kurcalarım, oğlum da çok kötü şeyler başına gelmesin diye korumak amaçlı.

kayınvalidemin gsm telefonunu çantasını evini dolaplarını kurcalama fırsatı bir çok kez elime geçmiş olmasına rağmen yapmadım. herşeyi bilmek gereksiz, hoşuma gitmeyecek bir durumla karşılaşıp neden canımı sıkıp gerileyim...olabilir insanlık hali yüze gülmek zorunda kalmıyormuyuz sanki hiç? ben çok kaldım ..bu beni 2 yüzlü mü yaptı şimdi yoksa saygılı bir insan mı? 2 yüzlülük fitne fesat olmadıkça 2 yüzlülük olmaz...tabiki bu benim şahsi kanaatim sevgili arkadaşım.

görmezden gel...
birde merak ettim onun msn si okuduğunu nasıl söyleceksin bence çok özür dileyerek söylüyorum senin yaptığın daha ayıp. dost acı söyler canım kusura bakmaa.s.

Son düzenleme:
X