İkinci silik çizgi böylemi olur kızlar bir bakın lütfen

dsc01271nf3.jpg
[/img]

cadiarzucadiarzucadiarzu

benim 6 gün geçti ama hiç belirtim yok ne adet nede gebelik:KK43:(((

Canım kayınvalidem eczacı onada gösterdim sanki senin testte 2. çizginin olduğu yer ince değil kalın öyle dağılma olmaz dio bence emin olmak için yarın sabah test al veya kan tahlili yaptır inşallah hamilesindir

resmi gördm canım ben hep tek çizgi gördğm için çifti nasıl bilemem:-) ama inş pozitiftir sonuç tekrarla bakalım ne çıkacak sonuç

Canım kayınvalidem eczacı onada gösterdim sanki senin testte 2. çizginin olduğu yer ince değil kalın öyle dağılma olmaz dio bence emin olmak için yarın sabah test al veya kan tahlili yaptır inşallah hamilesindir

Dimi ya bana öyle geliyor işte çizgi gibi değil sanki...
bakalım yarın tekrar denicem çooookkk teşekkür ederim Allah razı olsun ca
nım

resmi gördm canım ben hep tek çizgi gördğm için çifti nasıl bilemem:-) ama inş pozitiftir sonuç tekrarla bakalım ne çıkacak sonuç

Bende aynı senin gibi ikinci çizgiyi hiç göremedim:KK43:
Yarın tekrarlıcam bakalım yarın bildiririm ..sağol canım ..a.s.

canım bak gittim senin için testimi buldum benimki böleydi.
Kayınvalidem dioki bazen testler bozuk çıkıyo öylede olabilir inşallah hamişsindir
test.jpg

cnm aynen böyleydi gördüm sonunda inşallah bu güsel haberi bizle paylaşırsın net leştiginde yenidir gebelik ondan silik çıkar balım hayırlı ugurlu olsun şimdiden çok sevindim senin adına

oooo benimkiyle alakası yok ..
biliyordum zaten hiiççç üzülmedim o yüzden ...
çok teşekkür edrim vaktini ayırıp araştırmışsın ..bende aradım resim açılmadı bir türlü ...
bir dahaki aya inşallah...

keşke test bozuk çıksa Ansaneri ama hiç umutlu değildim zaten bu ay..
Allah hepinizin gönlüne göre versin..zaman ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ederim ..

cnm aynen böyleydi gördüm sonunda inşallah bu güsel haberi bizle paylaşırsın net leştiginde yenidir gebelik ondan silik çıkar balım hayırlı ugurlu olsun şimdiden çok sevindim senin adına

canım benim çizgi diğer çizgiler gibi değilmiş..senağlama
ama bellide olmaz yinede ben sabah bitane alıp yaparım.içim rahatlar
a.s.

selam bahar bende ilk testi yaptığımda kalın bir çizgi çıkmıştı sabah ikinci test yaptım silik çıktııı

canım benim çizgi diğer çizgiler gibi değilmiş..senağlama
ama bellide olmaz yinede ben sabah bitane alıp yaparım.içim rahatlar
a.s.
cnm her çizgi bir olmuyo ben sana ne diyom ben 3tane denedim acabamı die üçüde degişik çıktı siliklik olarakbozuk heralde dedim birhafta sonra ultrasona girdim bebegimin kesesini gördüm inşallah sende böyle olursun biz iki kere kaybettik bebegimizi 3.ye başlıcaz inşallah bizde güzel haberlerimizi paylaşırız burada cnm:CüvCüv:a.s.

kızlar bende bu bölümde idrarda çıkan silik çizgi hakkında başlık açmıştım.... ve dıptıs arkadaşım bana resmin olursa herkes daha çok yardımcı olur demişti şimdi burada gezerken benimkine benzeyen bir test gördüm....anseneri arkadaşımızın testi gibiydi yani ben saatler sonra baktığımda ilk çizgi eflatın diğer çizgide yine silik olarak eflatundu bilmiyorum inşallah vardır yoksada sağlık olsun :)))))

bilmiyorum ki tatlım daha öncede birçok kez bu çizgilerin azizliğine uğradığım için pekte olumlu gelmiyor ama nasip olacağı varsa bir şekilde oluyor... bu akşam yeniden yapsammi ki test... ya bu clear blue yada fortel haricinde hangi testi önerirsiniz... şu an bu kadar para vermek istemiyorum testlere...

X