İkinci çizgi var mı? Test yorumu acil

Yoo benim amh’im cok dusukmus sans eseri ogrendim. İlkini biraz keyfe keder tup bebek yaptim, ikinci de dogal oldu ama 8 sene cocuk istememistim
Allah bağışlasın. Benimde bir çocuğum var. 2. Cocugu henüz planlamiyordum ama hamile kalmışım malesef dış gebelik miş onu ayni böyle silik bir testle öğrenmiştim. Dış gebelikte hormonlar daha geç ve az salgılandığı için. O nedenle bu silik testler benim için hayati önem taşıyor

Allah bağışlasın. Benimde bir çocuğum var. 2. Cocugu henüz planlamiyordum ama hamile kalmışım malesef dış gebelik miş onu ayni böyle silik bir testle öğrenmiştim. Dış gebelikte hormonlar daha geç ve az salgılandığı için. O nedenle bu silik testler benim için hayati önem taşıyor
Benim de bir dis gebelikten emin olunamayan hikayem var oncesinde. Metotrexat (yanlis yazmis olabilirim ismini) igne olmustum. Kendiliginden gebelik sonlandi, sonrasinda da dedigim gibi tup bebek yaptim. Size de gecmis olsun, umarim en kisa zamanda saglikla bebeginize kavusursunuz

Benim de bir dis gebelikten emin olunamayan hikayem var oncesinde. Metotrexat (yanlis yazmis olabilirim ismini) igne olmustum. Kendiliginden gebelik sonlandi, sonrasinda da dedigim gibi tup bebek yaptim. Size de gecmis olsun, umarim en kisa zamanda saglikla bebeginize kavusursunuz
Benim ki daha gec farkedildi ameliyat olmak zorunda kaldım insan ayni şeyi yaşamaktan korktugu için silik çizgilere bakmaktan gozleri bozuyor. Kadin dogum servisinde yatıp ameliyat geçirip ortada bebek olmaması yıpratıcı bir durum tabi. Teşekkürler sagolun sizede geçmiş olsun

Kızlar merhaba ben testi yaptıktan bi kaç saat sonra böyle oldu sizce bu marka güvenilir değil mi? Adetim çok düzenli değil bazen 28 bazen 33. Günde olabiliyorum şu an 31. Günümdeyim

Eklentiler

• 4F3C8934-E4EC-420C-942F-D913633EA79C.jpeg
    4F3C8934-E4EC-420C-942F-D913633EA79C.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 67
Ben 3 kez dış gebelik geçirdim üçündede kıpkızarık çizgi 3000 beta ile öğrendim. Kişiden kişiye değişir o

X