İkinci çizgi silik çıktı

mercimek12

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2022
68
28
Kızlar normalde bugün adetimin 3. günü olması gerekirdi fakat hala olmayınca test yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı bende gittim kan verdim ama yarın çıkacak sonuç şimdi sizlere soruyorum sizce hamile olabilir miyim?

Eklentiler

• IMG_20220406_085649.jpg
    IMG_20220406_085649.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 233
Kızlar normalde bugün adetimin 3. günü olması gerekirdi fakat hala olmayınca test yaptım ikinci çizgi silik bir şekilde çıktı bende gittim kan verdim ama yarın çıkacak sonuç şimdi sizlere soruyorum sizce hamile olabilir miyim?
Bence hamilesiniz kan sonucu ertesi gün çıkmaz 3e doğru bakın e nabıza çıkmış olur nerde kan verdiniz

Sağlık ocağında verdim. Sordum ne zaman çıkar diye yarın öğleden sonra çıkar dediler meraktan ölcem bende 🙏🏻
Kan verdikden sonra barkod numarasını alırsanız gün içindede öğrenebilirsiniz gece 12 olmadan sağlık ocağı sayfasında çıkıyor 😍🙏🏻🙏🏻

Beklemek zor geliyorsa bi tane daha test alıp yapın bence 😆
Kız bugün kan tahlili verdim özellikle dedim ki hamilemiyim diye baktırmak için geldim kanımda herşeye bakıp bir tek hamile miyim diye bakmamışlar şuan sonuçlarıma baktım da ağlamak istiyorum.😂 Anlar mısın istersen birde sen bak paylaşayım da 😂

Kızlar benimle aynı şeyleri yaşayıp buralarda gezinen olursa ben hamileyim inşallah Allah isteyen herkese versin. Belki bende birilerinin sorularına cevap olurum.

X