Ikinci bebek ??

SEVCAN_84

Nirvana
Pro Üye
18 Ocak 2007
1.517
365
40
merhaba

9 aylik kizim var...spiralle korunuyorum ama adetim tam 3 gün geçti hiç ağrim sizim da yok kontrolumde spiral yerindeydi acaba hamile olabilirmiyim?
Bebeğim daha çok küçük ve yeni bir bebeğe bakamam diye korkuyorum...

bence sitrestendir ama haftanin dolmasinii bekle olmazsan hemen doktora git cunku hamileysen sprelle dusuk riski yuzde 50nin ustunde en yakin arkadasim yasadigindan cok arastirdik tecrubeli sayilirim varsada nasip uzulme sakin kotude dusunme allah korusun kucagindakinden cikmasin o nasil kucagindaysa oda karninda hem aralarinda 18 ay oluyo o zamana yurur tuvalete alisir yinede BENCE SITRESTEN CUNKU OGLUM IKI YASINDA VE BEN NERDEYSE HER 3 AYDA BIR OSITRESI YASAYARAK ADET GECIKMESINE UGRADIM 1HAFTAYI BEKLE

canım nasılsın doğum en son yaptığını okumuştum geçen gün aklıma geldi nerelerde acaba diye maşallah 9 ay oldu demek maşallah allahım nazardan korusun canım adetin stresten gecikmiştir korkma olsa bile allahın hediyesi ne güzel ikiz gibi büyür giderler ama umarım sadece gecikmiştir gelir ve rahatlarsın canım

canım bende kürtaja karşıyım çok günah...ama bebeğime zor bakıyorum nasıl olacak diye de merak ediyorum...bende ilk bebeğime zor sahip oldum 2 tane uzman doktor asla çocuğun olmaz ddiler çok uğraştım Rabbim gönlüme göre çok sağlıklı ve şirin bir kızım var...Allah isteyen herkese nasip etsin.....

iyiyim canım yaa bebeğim çok yaramaz ve sürekli ilgi isteyen biri onun için nete pek nadir gelebiliyorum...inşallah adetim gecikmiştir diyorum....çünkü maddi manevi her ikisinede çoook yetecek gücüm yok....gerçi bu bebeğim içinde öyle demiştim maşallah çok kısmetli...neyse rabbim hakkımda hayırlısını versinyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…