ikili testinizi ne zaman yaptırdınız

kizlar bi sorum olacak. ben suanda 14 haftalik hamisim. 11+4iken doktora gitmistim ama bana hic ikili testten bahsetmedi. sadece ultrasondan bebegin suyuna bakti gonderdi. niye bahsetmedi acaba. arayip sorup hastaneye gidip yaptirmam lazim dimi. ayrica ben duymustumki hamilelik boyunca 4 kere ultrasona giriliyormus ama ben simdiden 4 kere ultrasona girdim bile..bebegime bi zarari olurmu acaba

♥ Cleo ♥;2451229 .!.:
kizlar bi sorum olacak. ben suanda 14 haftalik hamisim. 11+4iken doktora gitmistim ama bana hic ikili testten bahsetmedi. sadece ultrasondan bebegin suyuna bakti gonderdi. niye bahsetmedi acaba. arayip sorup hastaneye gidip yaptirmam lazim dimi. ayrica ben duymustumki hamilelik boyunca 4 kere ultrasona giriliyormus ama ben simdiden 4 kere ultrasona girdim bile..bebegime bi zarari olurmu acaba

bende yaptırmamıştım. dr da sölemeyi unutmuştu. 3 lü test yaptırmıştım ama hangi haftaydı unutum:eek: ama yinede yapılması gerekiyor diye düşünüyorum. dr unuzla bi görüşseniz iyi olur. ultrason içinde ilk haftalar çok girilmez tehlikeli diyorlar. bende çok girdim ama dr uzun süre bakmadı zararı olur diye. simdiden hayırlı olsun.

X