İkili testim riskli çıktı

Bilen bilir ki anne karnında bebek sagliksizsa ne yaparsaniz yapın dönüşü olmuyor. Açınızı anlıyorum ama bebeğini kaybetmiş doktor kapılarında beklemiş birine böyle saçma sapan bir yorum yapma hakkınız yok. Anne karnındaki bebek için dua etmekten ve beklemekten başka hiçbir şey gelmiyor insanın elinden maalesef. İnsanın elinden bir şey gelseydi eğer doktor doktor gezmiş ben bebeğimi yaşatabilirdim. Doktora gittiğinizde bekleyeceğiz şu testi yapalım vb cevaplarından başka bir cevap bulamıyorsunuz bunu doçent prof gezmiş biri olarak söylüyorum inşallah herkesin bebeği sağlıklı doğar. Siz de bu kadar asabiı yorumlar yapmazsınız.
Ben sizin çocuğunuzu kaybettiginizi bilemezdim bu konuda kirildiysaniz kusura bakmayın ama ben mesajınızı Allah'tan geliyor birşey yapmayın gibisinden algıladım bende korkuyorum şuan Dr prof geziyorum rabbim herkese hayırlısini versin

Ben sizin çocuğunuzu kaybettiginizi bilemezdim bu konuda kirildiysaniz kusura bakmayın ama ben mesajınızı Allah'tan geliyor birşey yapmayın gibisinden algıladım bende korkuyorum şuan Dr prof geziyorum rabbim herkese hayırlısini versin
Amin herkesin bebeğini Allah bağışlasın

Aman canııım bunlarla kafanı yorma ablama da ikili taramada aldirmalisin özürlü olucak dediler ablam asla olmaz dedi sonra 20. Haftada kalbi delik dediler daha sonra down sendromu olucak dediler 30. Haftada bir böbreği yok dediler. Ablam aldırış etmedi..Bebek 10 gün önce 38. Haftadadoğdu Maşallah nur topu gibi sağlıklı güzeller güzeli bir bebek geldi çok şükür
Masallahh benimde temiz çıktı Allah'a şükür sağlıklı bir kızım olucak Rabbim izin verirse 🤲

Bende sizin gibi kalpte yada Kordon'da bir problem olabilir denildi cuma günü perinatoloji doktorundan randevu aldım görüşmeye gidecem size de böyle söylenmedi mi yoksa direk amniyosentez mi dediler
Yeni gördüm kusura bakmayın bende trizomi 13den suphelenmislerdi kordonla ilgili bişey demediler siz gorustunuzmu

X