İki seven için

vazgecilmez

.....
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2009
340
54
Arkadaşlar benim bir derdim var ve elimden hiç bir şey gelmiyor. ben birini çk seviyorum oda çok seviyor bir yıldır birlikteyiz bi çok şeye göğüs gerdik. çok çaba çok emek. istemeye geldiler. İki kere istemeye geldiler ikincisinde abim abuk sabuk bişey söylemiş sevdiğimin babasına. Saygısızlık yapmış ama öyle tamammen bağları koparacak kadar değil. Bunlarda eve gittikten sonra bu iş olmaz bu dava kapandı demişler. Biz hala çok seviyoruz benim ailemde sorun yok vereceğiz gelirlerse diyorlar. Ama babası ile amcası kestirip attılar bu olay bir ay oldu. Biz yine konuşmaya başladık unutamıyoruz çünkü. Ne olur arkadaşlar Allah rızası için benim ve onun için birlikteliğimiz için ve bunun hakkımızda hayırlı olması için dua edermisiniz. Çok ihtiyacımız var dularınıza. Eksik etmeyin dualarınızı lütfen.

sevgilin adam ğibi adamm olsaaaa kimeeee nee yaa kim ne derse desiinnn.sünepeee alıorummm bu kızı diyemiiooo.kız ğibi boyunnn bükmüşş amcası babası nederse ooo..kızıımmmm kızımm aklını başınaaa alll daha senii savunamııoo buu adammm.sende ölüonn alsınn beniii diee salakkkmısınnn.açç ğçzünüü açççç.yarın evlencende ne olacakkkk.babasının amcasını agzına bakacakkk.adam olsaa vururu masayaya seviom der alırrrr. sennn dahaaa çoooooooooooooooooook beklersin

dahaa sevdiğin adamm kendi kararlarını kendii veremioo.annesinin etegi altındaa.allah kurtarsınn biran önce defet başındann

yanlış konuşuyorsunuz lütfen tanımadan bu şekilde konuşmayın ben sadece bizim için dua etmenzi istedim etmeyin Allah razı olsun ama tanımadan da yargılamayın ben uzatmadım konuyu. Ben sevdiğimin nasıl birisi olduğunu çok iyi biliyorum sırf benim için bir aydır ailesiyle küs amcasıyla fena kapıştı sırf benimle olabilmek için. Orta yolu bulmaya çalışıyoruz hadi kaçalım kurtulaım diyemiyoruz biz mutlu olurken annemiz babamızında rızası olsun istiyoruz ve lütfen rica ediyoruz bu şekilde konuşmayın.

Allah yardimciniz olsun.umarim hayirlisiyla kavusursunuz sorunlariniz cozulur...sevenleri ayiranlar ilerde bunun ahini alirmis.dilerim siz kavusursunuz..sevip sevilmek guzel duygu...ben sevdim sevilmedim,seviliyorum sevmiyorum offf ne mutluki sevip sevilen bi cift olmussunuz.hakkinizda hayirlisi olsun...hic olmadi kacin valla...sevgi deger herseye ;(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah razı olsun. Allah sizede sevip sevilebileceğiniz hayırlı bir kısmet nasip eder inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…