İki senedir gebe kalamıyorum hormon testi istendi

Daha 2 ay erkn. Bir gün durup bir gün ilişkiye girin Haziran gibi eşiniz sprem testi verir. Sizde rahim filmi cekinirsiniz.
Teşekkür ederim
Kaç yıllık evlisiniz?
6 aylık evliyiz normalde bir sene koruncaktık ama iyiki öyle yapmamışız insan baya strese giriyor çinkü. İnsan hemen olcağını sanoyor korunmayı bıraktığı gibi de öyle hi şey olmuyormuş :) yeniyiz ama yine de insan bi acaba çocupum olmicak mı triplerine giriyor bir an önce pozitifi görmek istiyor çünkğ 2. Ayım daha ama geçen ay regl olduğumda acaba benim çocuğum olmicak mı triplerine girdim hemen saçma sapan . Şimdi bu ayda olmazsa bir daha triplenebilirim :) ne zormuş şu hamile kalma olayları. İstemeden ömce asla böyle olduğunu bilmiyordum. Tek ilişkiyle hamile kalacaüımı danıyordum. Benimle aynı aylarda rvlenen 3 arkadaşım 4-5 aylık hamile :)

Zaten size rahim filmi de çekmezler, sprem testide almazlar bir seneyi geçmeden devlet hastanesi yapmiyor, özeli bilmiyorum hiç. Yani daha stres olmak için çok erken, akışına bırakıp çocuksuz günlerinizin tadını çıkarın

Daha 2 ay erkn. Bir gün durup bir gün ilişkiye girin Haziran gibi eşiniz sprem testi verir. Sizde rahim filmi cekinirsiniz.
Teşekkür ederim
Kaç yıllık evlisiniz?
2 ay önce doktora gittim şükür sorun yoktu . Folik asite başladım 2. Kutumu kullanıyorum şuan . Regl den sonra 2 günde bir ilişki oldu . Ovulasyon testiyle 16. Gün yumurtlama 17. Gün çatlama oldu net şekilde . 14-15-16-17 de ilişki oldu. Aslında her şey çok iyi ilerledi o yüzden ümitliydim de . Şuan regl sancısı bi gelip bi gidince umudum bitti gibi regl olcam herhalde dedim çünkü normalde de aynen bu şemilfe regl oluyorum. Bi kaç gün bu sızılar oluyor donra regl oluyorum

İyi akşamlar bende hormon testi vermek istiyorum. Yarın adetimin ikinci günü randevu bulamadım, randevusuz gitsem tahlili yaparlar mı acaba

Filmi 1 sene olmadan çekmezler.

İki senedir evliyim ve hamile kalamıyorum doktora gittim hormon testi istendi hormon testi verenler hormonlarda bir bozukluk varsa ne gibi bir tedavi uygulanıyor ?
2 sene kontrol için çok geç kalmışsın. Normalde rutin kan kontrolleri yapılır ultrason bakılır 1 sene denemek normal. Sonra bir sürü tıbbi aşamalar var. Sırayla yaparlar.

Bende evlilik süresini kastetmedim. Tıbbi olarak 1 yıl denedikten sonra gebelik oluşmazsa hsg bakılması normal olan. 35 yaş altı iseniz. 35 yaş ve üstü 6 ay. Her ay gebe kalma ihtimali %15-20. Yani 8, 10 ay ya da 1 senede de kalabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…