İki kez hsg çektirenler

turuncu agac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
2.055
883
27
Kuzular merhaba 7 ay önce hsg çektirdim ve ardından 2 ay sonra hamile kaldım fakat bebeğim düştü kürtaj oldum şimdi 3. Femara tedavimi uyguladı doktor bundan sonraki ay hsg dedi sonuç beni korkutuyor ilk hsg de tüpün biri açıktı diğeri de ilaçla açıldı böyle 2 kez çektiren ve sonuçları farklı çıkanlar var mı yardımcı olur musunuz

Yani ilk hsg de açılan tüpler diğer hsgye kadar kapanmamıştı dimi ☺️Bana umut oldun teşekkürler
Yok yok kapanmamısti doktorum da gereksiz bulmuştu herhangi bir operasyon ameliyat geçirmedigim sürece kapanmaz dedi bana laf anlatmak birazcık zor Rahim filmi gebelik şansını artıyor denemek istedim bakalım inşallah bu sefer olur

ben ilk hsgden iki ay sonra hamile kaldım düştü kürtaj oldım korktum kürtaj tüpleri tıkadı mı diye halbuki kürtaj hamile kalmayı kolaylaştırır derler 3. Femara kullanışım bu kürtajdan sonra korkuyorum tüpler zarar mı gördü diye ama doktor kürtajın çok güzel geçt demişti hiçbir sıkıntı da yaşamamıştım

Benimde öyle ben şu ara d vitamini ve omega 3 kullanıyorum ekstra nar suyu içiyorum sabah akşam rahim kalınlaşsın diye

X