iki kere test yaptım yarım saat sonra silik ikinci çizgi çıktı benim gibi olan varmı

galiba benden başka böle olanlar yok galiba hayırlısı ne diyimmmm yarın gelsin artıkkkkkk

benim reglime bir hafta kala o şekilde oluyordu. sanki gölge gibi bir çizgi 45 dk sonra belirmişti. reglime 5 gün kala beta hcg 25 çıkmıştı. hcg çok düşük olduğu için geç çıkmış olabilir. gönlüne göre olsun inşallah.

tşk ederim canımmm çok heyecanlıyım bakalım yarın sonuç ne çıkcak

valla aklımdan çıkmıyon ki acaba fen acaba civciv ne yaptıi falan diyeeee haydi benimde dualarım seninle sen idrar testi yaapmıyonmu

adım pınar şekerim :I) bıktım test görmekten artık cuma günü gidicem istnbula sen duzcenın neresındensın:2::2:

allahım 5 dakika önce belimeinanılmaz bir ağrı saplandı nefes alamıcam sandımm bu neydi öyleeee ne olur bebiş varsa bişey olmasınnn

allahım 5 dakika önce belime bir ağrı girdi nefes almaıyom sandım allahım bebişim varsa ne olur bişey olmasınnnn

cnm herşey gönlünce olsun.... hamile olma ihtimalin yüksek benimde öyle olmuştu.ikinci çizgiyi testi atmak için wc ye girdiğimde görmüştüm...çok şiddetli bel ve kasık ağrısıda hamileliğimin ilk üç ayında çok yaşadım nedeni bebek gelişip rahim duvarına tutunması sırasında bu şiddetli ağrılar olabiliyormuş...

çok tşk ederimm canım benim moral oluyosunuz bana

allahım 5 dakika önce belimeinanılmaz bir ağrı saplandı nefes alamıcam sandımm bu neydi öyleeee ne olur bebiş varsa bişey olmasınnn

ilk defa bu kadar sevındım bırının agrısının olmasınaaa İNŞALLAH bebiş agrıssıdır oh MAŞŞALLAHHH

allahım 5 dakika önce belime bir ağrı girdi nefes almaıyom sandım allahım bebişim varsa ne olur bişey olmasınnnn

ben de 2. gebeliğimde aynı şkeilde ağrı hissetmiştim adet oluyorum herhlde diye ağrı kesici bile içmiştim.. meğer hamileymişim..

umarım sen de hamilesindir

fenci, cok merak ettim testin sonucunu lutfen bizede haber ver. Gercekten heyecanlandim suan :)

bana destek veren beni bilgilendirmeye çalışan arkadaşlara çok tşk ederimm az önce sağlık ocağından geldim sonuç negatif ama bundada bir hayır vardır diyelim rabbim işini bilir bekletiyosa bi bildiği vardır deyip deli gönüle teselli verelimmm ne yapalım biraz daha sabretcez bu sefer testin oyununa geldik ama heyecanlanması bile güzeldi umut etmesi beklemesi çin takviminden (takvime göre erkek olcaktı kız olsaydı keşke demiştim ne kadar salakmışım) cinsiyetine bakması ama en azından yeni doğan bebeklere bakımı araştırdırdım öğrendim eee buda bi sınav ne diyelim hayırlısı olsunnnn tekrar herkese çok tşk

canım hayırlısı olsun.. bundan sonra o testleri 5. dk dan sonra imha et. allah hakkında hayırlısını nasip etsin.. fazla da aratmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…