iki kere test yaptım yarım saat sonra silik ikinci çizgi çıktı benim gibi olan varmı

Fenci gercekten cook cook uzuldum. . seni umitlendirdiysem cok cok ozur dilerim . Insallah bi dahaki sefere. ben 6 aylik hamileyim ilk aylar cok beklemistim onda sonra hic test falan almadim sonra beklemedigim bi anda cikti. Insallah fazla beklemezsin. Doktora gorundun mu hic? kac aylik evlisin?

Fenci gercekten cook cook uzuldum. . seni umitlendirdiysem cok cok ozur dilerim . Insallah bi dahaki sefere. ben 6 aylik hamileyim ilk aylar cok beklemistim onda sonra hic test falan almadim sonra beklemedigim bi anda cikti. Insallah fazla beklemezsin. Doktora gorundun mu hic? kac aylik evlisin?

canımmm aylık değil iki buçuk yıllık evliyim iki yıl çocuk istemedik geçen yaz eşimin tayini sürpriz bi şekilde şırnak kırsala çıkınca aklımız başına geldi nisanda izne gelmişti denedik ama olmamş demekki can sağlığı olsun tayinden öncede niyetlanmiştik bir iki defa olmamışltı çok ta takmamıştık bu sene çocuk derdine düşcektik kısmet değilmiş bi dahaki izne inşallahhhh ne demişler bu maç böle oldu önümüzdeki maçlara bacaz can sağlığı olsun eşim sağ sağlim dönsünde

laydnnn allah analı babalı büyütsün sağ salim kucağına almayı nasip etsinnn inşallah darısı başımızaaa AMİNNNN

LADYNNN özür dileyecek bişey yokki canım benimmm insan inannmak istediğine inanır napalım böle işteee boş verelim gitsinnn

canım ben de çok üzüldüm inşallah diğer ayda hamile kalırısın sen çin takvimine bakmanı garipseme inan hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz

:80:
bana destek veren beni bilgilendirmeye çalışan arkadaşlara çok tşk ederimm az önce sağlık ocağından geldim sonuç negatif ama bundada bir hayır vardır diyelim rabbim işini bilir bekletiyosa bi bildiği vardır deyip deli gönüle teselli verelimmm ne yapalım biraz daha sabretcez bu sefer testin oyununa geldik ama heyecanlanması bile güzeldi umut etmesi beklemesi çin takviminden (takvime göre erkek olcaktı kız olsaydı keşke demiştim ne kadar salakmışım) cinsiyetine bakması ama en azından yeni doğan bebeklere bakımı araştırdırdım öğrendim eee buda bi sınav ne diyelim hayırlısı olsunnnn tekrar herkese çok tşk

arkadaşım hiç üzülme rahat ol kafanıda takma siz denemeye devam edin,ben de iki buçuk yıllık evliyim yaklaşık yedi ay önce korunmayı bıraktık eşimle ve bu süre içinde benimde senn gibi sonucu negatif birçok testim oldu ama hiç ümitsizliğe kapılmadık denemeye devam ettik ve çok şükür sonnda bu ay hamile kaldım şimdi 4 haftalık hamileyim Rabbim en kısa zamanda sana ve isteyen herkese muradını versin senide takip edicem güzel haberini beklicem

bence hamilesin benim ki de öyle olmuştu

:80:

arkadaşım hiç üzülme rahat ol kafanıda takma siz denemeye devam edin,ben de iki buçuk yıllık evliyim yaklaşık yedi ay önce korunmayı bıraktık eşimle ve bu süre içinde benimde senn gibi sonucu negatif birçok testim oldu ama hiç ümitsizliğe kapılmadık denemeye devam ettik ve çok şükür sonnda bu ay hamile kaldım şimdi 4 haftalık hamileyim Rabbim en kısa zamanda sana ve isteyen herkese muradını versin senide takip edicem güzel haberini beklicem

valla ne kadar üzülmüyorum desemde yalan olsun canımız saolsun ne yapalım canımız saolsunnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr:KK37:

valla ne kadar üzülmüyorum desemde yalan olsun canımız saolsun ne yapalım canımız saolsunnnnnnnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr:KK37:

merhaba canım ya. senin mesajını başından beri okudum da.

sen de galiba bebe time yapmışsın. ne kadar sürede çıktı silik çizgi. benim test de ondan ve benim de silik çıktı. ne kadar sürede çıktı bilmiyorum. testi yapıp uyudum sabah kalktığımda silik çizgi vardı.

ama ilginci geçen ay kistten dolayı gecikmem olmuştu yine bebetime yaptım ve şu an hala o test duruyo. ama o testte hiç bi çizgi yoook.

anlamadım yaaa.

selam
siz hangi testi kullanıyosunuz bilmiyorum ama
10 dk dan sonra hepsi yanıltıcı olabiliyor
bende sizin yaşadığınızı yaşadım daha önce 30 dk sonra 2. çizgi silik çıktı
bende umutlandım kan testi yaptırdım negatif çıktı
idrar testlerine güvenmemek lazım

Son düzenleme:
selam
siz hangi testi kullanıyosunuz bilmiyorum ama
10 dk dan sonra hepsi yanıltıcı olabiliyor
bende sizin yaşadığınızı yaşadım daha önce 30 dk sonra 2. çizgi silik çıktı
bende umutlandım kan testi yaptırdım negatif çıktı
idrar testlerine güvenmemek lazım

bende bugün bebe time yaptım ilk dakikada silik çizgi oldu. yarında kan tahlili yaptıracam

merhaba canım ya. senin mesajını başından beri okudum da.

sen de galiba bebe time yapmışsın. ne kadar sürede çıktı silik çizgi. benim test de ondan ve benim de silik çıktı. ne kadar sürede çıktı bilmiyorum. testi yapıp uyudum sabah kalktığımda silik çizgi vardı.

ama ilginci geçen ay kistten dolayı gecikmem olmuştu yine bebetime yaptım ve şu an hala o test duruyo. ama o testte hiç bi çizgi yoook.

anlamadım yaaa.

yok canım bebtime değildi başka bişey di hemde aynı markadan üst üste yaptımmm ikiside silik çıktı amannnnnnn neyse geçti adet te oldum zati ne diyim bilmiyom kiii senin için en iisi kan testi

X