iki kere test yaptım yarım saat sonra silik ikinci çizgi çıktı benim gibi olan varmı

fen_ci

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
227
4
7 gün önce kan testi yaptırmıştım negaütif çıkmıştı bugün geçikmenin 12.günü dün gece iki kere test yaptım yarım saat 45 dakika sonra ikinci çizgi slik çıktı daha önce hiç böle olmamıştı sabah kan testi için sağlık ocağına gitim doktor o testleri geçerli sayamayız kandan bakalım dedi hemşiresine sordum ümitleneyimmi diye olda dediki ne ümitlen ne ümitlenme hiç bişey yapma bekle dedi şimdi size soruyorum ÜMİTLENEYİMMMİİİİİ

bence o teste bakarak ümitlenme

5-10 dk. dan sonra o testler geçersiz...

kan testi yaptır tekrar. umarım bi kalp atıyordur içinde...

bence o teste bakarak ümitlenme

5-10 dk. dan sonra o testler geçersiz...

kan testi yaptır tekrar. umarım bi kalp atıyordur içinde...

inşalllah verdim bugün kan yarın öğrencem ama ikisindede böle olduuu hadi tamam biri bozuktu ama ötekide mi bozuktu acaba ÜMİTLENİYOM YAAAA NAPIYIMMM

inşallah hamileesindir canım yarın ii haberlerini bekliyorum daha kısa sürede öğreneceğin yer yokmu yahu ben 1 saatte öğreniyordum özelde

canım inşallah hamilesindir..

Benimde anlattığın gibi olmuştu testi yaptıktan yarım saat kadar sonra silik ikinci çizgi çıktı ve şu an oğlum yaşında :)
İnşallah sende alırsın miniğini kucağına..
Ama bir şey daha var ilişkinin mi 12. günü yoksa gecikmenin mi? gecikme ise çoktan çıkması gerekirdi kanda da idrarda da..

sen yine de kan testinin sonucunu bekle inşallah sonuç istediğin gibi olur..

canım benimmmmmmmmmmmmmmm inşallah dediğin gibi olur gecikmenin 12.günü o yüzden ümitleniyorumya zaten ayyyyyyyyyyy çok mutlu oldummmmmmm allah sizlerden razı olsunnnnnn

inşallah hamileesindir canım yarın ii haberlerini bekliyorum daha kısa sürede öğreneceğin yer yokmu yahu ben 1 saatte öğreniyordum özelde

canımmmmm burda özel hastane yok ya devlet hastanesine gidecesin yada sağlık ocağına devlette gebelik testlerini 1 gün sonra veriyo sağlık ocağıda o yüzden mecbur kaldım sağlık ocağına yarına kadar sabretcem bakalımmmm ama çok mutlu oldum yaa hayali bile güzelll

merhaba. ben 10 gun once test yapmistim 10dk bekledim ikinci cizgiyi goremedim sonra dolaba birakmisim atmayi unutmusum 2-3 gun sonra kan testi yaptirdim 2 haftalik hamileymisim. daha sonra dolapta yaptigim testi buldum 2ci cizgiyi gordum sok oldum. megerse 2ci cizgi cikmis ben gorememis. yani bazen 10 dakikadan fazla surebiliyo. bence hamilesin en iyisi kan testi yaptirmak.

Insallah hamilesindir. zaman kaybetme yarin hemen kan testi yaptir ac tok farketmiyo. Allah isteyen herkese nasip etsin. Amin

çok teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok saollllllllllllllllll SÜPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
rabbim herkese versin inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

inşallah hamilesindir canım ama çok da ümitlenme.
hem o testler çok güvenilir değil hem de en fazla 15 dk boyunca geçerli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…