İki Kadın

iki kadın diyince kötü oluyorum ben yıldız tilbenin şarkısı gibi

iki kadın bir adam aşk çekilir aradan ikimizde severken ya ondan geç ya benden sevdim sevdim sevilmedim yine sevdim yalan mı baharımı kış eden öpüşlerin yalanmıydı..harab olan bu gönlüm senin için saraymı viran olan bu gönlüm senin oyuncağınmı ...

oyle deme, vardır bi yerlerde opulmeyi bekleyen bi kurbaa yerimseniben

Son kıta özellikle etkileyici...

Her erkek bu ikili yaşamı tadar
Sevilenle seven arasında
Ama bir kez tek kişi olur o iki insan
Yalnız bir kez her yüzyılda

....

Paylaşım için teşekkürler...

ünlü düşünür şair ve yazar ismail yk ne demiş 'beni beğeneni ben beğenmem,benim beğendiğim ise beni beğenmez'..ama doğru kaçan kovalanıyor.kaçmayan bakakalıyor.sevgiler..

ünlü düşünür şair ve yazar ismail yk ne demiş 'beni beğeneni ben beğenmem,benim beğendiğim ise beni beğenmez'..ama doğru kaçan kovalanıyor.kaçmayan bakakalıyor.sevgiler..
:Roflol: ay valla çok güldüm süper yorum

:dance: teşekkürler :) bi güldürse şu aşk konusuda.. iş-aşk-sağlk üçgeninde en şanssız konu aşk bende, tipsiz değilim , salak da sayılmam ama nedense anlamıyorum.. hep acı hep acı..

tatlim aci olmazsa AŞK olmaz :)) sende aski birak sevgiyi tatl aelaelaelaelae

ama deneyimlerime guvenerek diyorumki her zaman erkek kendi asik oldugunu degilde ona asik olani secer bence bir dusunun yanlis miyim :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…