iki gündür çektiğimi bir ben bilirim :(

hıdennısko canım geçmış olsunn bende çok yapıyorum onu ama ben dalından topkayıp yıkamadan yıyorum heralde ondan bişi olmadı bana çünkü 2 aydır 50 kılo erık yemışımdır..allah hepımızı hastalıklardan belalardan korusun bebişlerımızıde tabııı

hidencim geçmiş olsun.. ben de eriği çok yiyorum ama çok şükür bişey olmadı şimdiye kadar.. hatta geçen gün yöneticim bahçesinden toplayıp getirmiş iri iri bi torba dolusu, nerdeyse 1 kilo yedim. Öyle lezzetliydi ki... ama bundan sonra o kadar yemiycem daha dikatli olacam.

geçmiş olsun güzelim ben 3 hafta önce yaşamıştım sudan dolayı.bakın özellikle ishale dikkat edin çünkü erken doğumu tetikliyormuş.drum 1 gün yatırdı bu yüzden beni.hepinizin içindeki heyecanı anlayabiliyorumbende yarın bebeğime kavuşuyorum bizimkisi biraz nazlı çıktı.40+5 te önce suni sancı ile olmazsa sezeryan ile meleğime kavuşacağım.dualarınızı beklerim kızlar

canımm Allah sağlıkla kavuştursun bebeğine... Seninki gerçekten çok sevmiş yerini.. bi de kızlar erken gelir derler... inşallah sorunsuz bi şekilde alırsın yavrunu kucağına... darısı da bizim başımıza...

geçmiş olsun güzelim ben 3 hafta önce yaşamıştım sudan dolayı.bakın özellikle ishale dikkat edin çünkü erken doğumu tetikliyormuş.drum 1 gün yatırdı bu yüzden beni.hepinizin içindeki heyecanı anlayabiliyorumbende yarın bebeğime kavuşuyorum bizimkisi biraz nazlı çıktı.40+5 te önce suni sancı ile olmazsa sezeryan ile meleğime kavuşacağım.dualarınızı beklerim kızlar

Canım seni mayıs annelerinden takip ediyordum Allah kolaylıkla bebeğine kavuşmak nasip etsin a.s.

hidennişko çok dikkat et canım kendine çoook geçmiş olsunnn.. bu sıralar toplu şikayetler halinde ishal ve kusma ateş belirtileri ile hastanelere başvurnlar çokmuş.. büyük ihtimalle şebeke suyundan..

kızlarr varya 2 gundur ateş, istifra, ishal mahvoldum
kemiklerimin sızısı hic geçmedi
ufak bir zehirlenme yaşamışım
iyi yıkanmamış erik yedim ondan sanırım :KK43:
ama çok korktum varya
daha yeni gözümü açtımmm..
herşeyim başı sağlık kızlarrrr:kahve:

ayyyy çok geçmiş olsun cnm yaa.. Allah korumuş ..

aayyyyy i should be here by now.. biz o yazıyı görcek miyiz yaaa... walla ne heyecanlı bir durumdasın .. inş. hayırlısıyla kurtarırsın ve bebişini kucaklarsın.. dualarımız sizlerle ..

kızlarr varya 2 gundur ateş, istifra, ishal mahvoldum
kemiklerimin sızısı hic geçmedi
ufak bir zehirlenme yaşamışım
iyi yıkanmamış erik yedim ondan sanırım :KK43:
ama çok korktum varya
daha yeni gözümü açtımmm..
herşeyim başı sağlık kızlarrrr:kahve:
canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine ben de elma sirkesi kullanıyorum bütün sebze ve meyveleri yıkarken dikkat et geçmiş olsun. doktora gittin demi?

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine ben de elma sirkesi kullanıyorum bütün sebze ve meyveleri yıkarken dikkat et geçmiş olsun. doktora gittin demi?

hayır arkadaşım gitmedim:mymeka: bu konuda özürlüyümdür ben
hatta kendi doktorumu bile aramadım..:tomato:

birde moralim cok bozuktu..yazmadım size en basta..
benim psikolojim pek iyi degil bu aralar
hamilelikle mi ilgili bilmiyorum
herkesle kavga ediyorum...magazadakilerle
yoldaki adamla..gecen annem ve teyzemle bakırkoye gittik,bir yere oturduk yemek yemek icin sen o masada otur biz sigara icene kadar dediler diye gucume gitti hungur hungur aglaya aglaya arabayı bakırkoyde bırakıp taksiyle eve dondum deli gibi agladım hep o akşam hastalandım..herkes erikten dedi ama erik falan bahane kendimi hasta ettim galibasenağlama

bu durumun dogumdan sonra daha kotu olmasından korkuyorum...senağlama

canım hepimizin zaman zaman yaşadıgı hamilelik duygusallıgı bunlar...sakın kafana takıpta üzülme...dogumdan sonrada bebişini kucagına alınca herseyi unutursun...bol bol dua oku rahatlarsın...belki nazar felan vardır üzerinde

X