İki gebelik testi pozitif çıktı ama kanda negatif çıktı ne yapmalıyım

Amin canım inşallahbir hafta sonra tekrar bakıcak doktor haber vericem
Merhaba sizinle aynı durumdayım da sonucunuz nedir acaba kan testi verebildiniz mi tekrar ? 3 tane test yaptım 1 normal 2 erken pozitif çıkıyor ama kanda <2 çıktı cuma günü vermiştim kanı

Merhaba sizinle aynı durumdayım da sonucunuz nedir acaba kan testi verebildiniz mi tekrar ? 3 tane test yaptım 1 normal 2 erken pozitif çıkıyor ama kanda <2 çıktı cuma günü vermiştim kanı
Kan testi önemli çünkü asıl onda belli oluyor kanımı önce verdiniz siz eğer kanı önce verdiyseniz çıkmamış olabilir yenileyin yada adet geçikmenizin 4 tada 5 günü bir daha verin bence

Kan testi önemli çünkü asıl onda belli oluyor kanımı önce verdiniz siz eğer kanı önce verdiyseniz çıkmamış olabilir yenileyin yada adet geçikmenizin 4 tada 5 günü bir daha verin bence
Hayır ben ilk testleri yaptın 2 tanesi pozitif çıktı sonra kan verdim negatifti bugün idrar testi tekrarladım yine pozitif çıktı koyulaşmış

Merhabalar benim adetim 20 gün geçti idrar testlerim pozitif kanda negatif böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı

Eklentiler

• IMG_20240821_153614.jpg
    175,1 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20240821_134420.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 12
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…