iki adet dönemi arası kanama

selamlar nasıl oldunuz, ilacın faydasını görmüşsünüzdür umarım 🙏🏻 ben aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum ama doktora gittikten sonra daha az kafaya taktığımı ve kanamanın da buna bağlı azaldığını fark ettim 🌄
Merhaba ilacı düzenli kullanıyorum bana 3 aylık tedavi vermişti şimdi ikinci kutudayım ve şikayetim bitti. 2 aydır ara lekelenme olmadı.

Merhaba biri ne kadar sürdüğünü sormuş,
Peki ne kadar devam etti?
kanamam çok yoğun değil damla damla 2 gün bazen en fazla 4 gün kadar sürdüğü oluyor ama bir günde bir defa görüyosam ikincide sadece akıntı görüyorum o dört gün boyunca her wcde gelmiyor yani. sadece wc gittiğimde peçeteye geliyor, 4 wc gitmemin birinde geliyor gibi. her ay da değil bazı aylar yumurtlama günlerimde oluyor zaten ovulasyon testi de kullandığım için yumurtladığımdan dolayı geldiğini anlıyorum.

dediğiniz kistleri takmayın ben bekarken bana da aynını dediler hemde büyük ve iki ya da üç tane olduğunu söylediler bir dahaki ay gittiğimde kanama yokuyla atmışsın tertemiz hiç bir şey yok dendi. adet dönemimde ağrı şikayeti ile gitmiştim. kistler gitti ama ağrım gitmemişti o ayrı😂

Merhaba biri ne kadar sürdüğünü sormuş,

kanamam çok yoğun değil damla damla 2 gün bazen en fazla 4 gün kadar sürdüğü oluyor ama bir günde bir defa görüyosam ikincide sadece akıntı görüyorum o dört gün boyunca her wcde gelmiyor yani. sadece wc gittiğimde peçeteye geliyor, 4 wc gitmemin birinde geliyor gibi. her ay da değil bazı aylar yumurtlama günlerimde oluyor zaten ovulasyon testi de kullandığım için yumurtladığımdan dolayı geldiğini anlıyorum.
Saolun bilgi için benim 3 ay geldi sonra durdu. 2 yıl yoktu şimdi bir anda geldi ondan sormak istedim

X