İhtimal var mı??

aysseell

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2024
356
381
Beklenen adet tarihime yaklaşık 1 hafta var normalde bu kadar erken sancım olmazdı ama bugün ara ara kasık ağrısı yaşadım.
Bu ay tahmini yumurtlama günlerimi değerlendirdim.
Hamilelik belirtisi olabilir mi bu kadar erken?

Çok erken hiç bişeyi göstermez kaşık ağrısı 1 hafta uzun bi süre :/

Beklenen adet tarihime yaklaşık 1 hafta var normalde bu kadar erken sancım olmazdı ama bugün ara ara kasık ağrısı yaşadım.
Olabilir de olmayabilirdi. Önerim hiçbirseyi hamileliğe yormayın. Adet gecikmesi olunca şüphelenmek en doğrusu. Sonrası hayal kırıklığı oluyor..

bence hiç belirti arama sadece adetin gecikmesini bekle. Geçen ay bende de ilk kez kasık ağrısı oldu heveslendim ama hamile değilmişim. En doğrusu adet gecikmesini bekleyip test yapmak

reglime bir hafta kala bende de sağ tarafta batma ve kasık ağrısı olmustu. ilişkimin üzerinden 12 gün gecmisti. ilk basta olabilir falan dedim ama sonradan göğüs hassasiyetim normal regl dönemimden farklı ve şiddetli olunca 4 gün kala test yapıp öğrenmiştim. değerim de 300 çıkmıştı. doktorum erken döllenme olmuş dedi 🙄 yani evet olabilir. her sey mümkün ama en iyisi de beklemek 🥰

reglime bir hafta kala bende de sağ tarafta batma ve kasık ağrısı olmustu. ilişkimin üzerinden 12 gün gecmisti. ilk basta olabilir falan dedim ama sonradan göğüs hassasiyetim normal regl dönemimden farklı ve şiddetli olunca 4 gün kala test yapıp öğrenmiştim. değerim de 300 çıkmıştı. doktorum erken döllenme olmuş dedi 🙄 yani evet olabilir. her sey mümkün ama en iyisi de beklemek 🥰
Normal de benim bu kadar erken sancım olmaz ama vitamin kullanıyodum onu bıraktım belki onun etkisidir gecikirse test yaparım artık. Sizin diğer yazılarınızı da okumuştum inşallah ben de olumlu bir haber alırım🥰

Merhaba test yaptınız mı hamile misiniz 🥹🩷

X