İğneli Epilasyon

Merhaba ben de buz lazere gidiyorum ama karnıma göğsüme falan girmiyorum daha kalın yapar diye esmerim ve benimde siyah ince tüylerim var karnınızda ne derece etkisini gördünüz acaba ? Sırtıma gittim ordada önce siyah tüyler vardı ama karnımdan bi tık daha belirgin oraya biraz etkisi olmus olmaz demelerine ragmen ama karnım için göze alamadım benim göğüslerimin üzerinde de ince cılız ama belirgin tüyler var oraya da vurduruyor musunuz? Yüzüm icin iğneliye başladım ama karnım icin kararsızım buz lazer denesem mi yoksa direk iğneliye mi başlasam bilemedim
Dediğiniz her yere yaptırıyorum. Karnımda sık ince siyah tüyler vardı ama %30 u anca gitmiştir. Lazer yapan kadın bitiyor ama uzun sürüyor bu bölgeler diyor. Bir de ben jilet kullandım hep seans öncesi belki bu yüzden bitmedi. Devam edeceğim 10 seans daha bu sefer tıraş makinesi ile kısaltarak. Umarım biter

Dediğiniz her yere yaptırıyorum. Karnımda sık ince siyah tüyler vardı ama %30 u anca gitmiştir. Lazer yapan kadın bitiyor ama uzun sürüyor bu bölgeler diyor. Bir de ben jilet kullandım hep seans öncesi belki bu yüzden bitmedi. Devam edeceğim 10 seans daha bu sefer tıraş makinesi ile kısaltarak. Umarım biter
İnsallah biter benim gittigim yerde de etki etmez diyolar o bölgelere ama biseye baslamak istiyorum artik cesaret edemiyorum ileriki sürecte deneyimlediklerinizi yazarsaniz gene cok sevinirim 🙏🏻🌹💐

X