İğneli epilasyon sonrası kahverengi lekeler

Bi fotoğraf daha ekledim. Kahverengi gözenek gibi olan şeylerden şikayetçiyim. Önceden yoktu. Daha önce başına gelen ve Ürün önerisi olanların yorumlarını bekliyorum.
Merhaba güneş kremi kullanın fito kullanın ne kadar oldu yaptıralım ortalama 6 ay 1 sene içinde geçecektir

Merhaba arkadaşlar ben de iğneli epilasyona gidicem 24 saat sonrası yüzümü yüz temizleme jeli ile yıkasam ya da makyaj temizleme suyunu pamuğa döküp silsem kabuklara zarar verir mi sizce siz nasıl temizliyorsunuz yüzünüzü malum gunes kremi de kullanıyoruz iğneli epilasyon sürecinde? Teşekkür ederim cevaplarınız için
Merhaba işlem günü fondoten falan kullanmayın işleme girerken yüzünüz yapılacaksa o bölgeyi yıkayıp işleme girin çıkınca iyi bir güneş kremi kullanın elleriniz temiz olsun kremle yatabilirsiniz 24 saat geçince sürtmeden hafif yıkayın pudralayın kaşınmaya başlayın hametol yada fito kullanın kabuklara dokunmayın sakın

İğneli epilasyon işleminden sonra Kabuklarınız tamamen iyileşene kadar kimyasal içerikli ürünlerden uzak durmanız gerekir ben sadece soğuğa yakın ılık su ile çok yumuşak haraketlerde yüzümü yıkıyorum işlem yapılmayan bölgelerde özgürsünüz önemli olan işlem yapılan yerler

Kıllar çıkar, birkaç gün sonra bile görebilirsiniz kıl. Her kılın yaşam sirkülasyonu farklıdır. O kıllar siz işlem yaptırırken henüz baş vermemiş kıllarınızdır; çıktıkça alınacak ve düzenli devam edildiği takdirde üç ayda fark edilir azalma sağlayacaksınız. İlk zamanlar haftada iki kere hatta üç olduğu oldu, yüzüm için giderdim. Benim yüzüm şu an avuç içi gibi, incesi ayvası grisi ne varsa gitti, böyle kahvelikler de oldu;ama hepsi geçti. Yanlış işlem olduğunu düşünüyorsanız, farklı bir yerde denemenizi ve biraz sabırlı olmanızı tavsiye ederim.
Başlığa merak edip baktım da şu sözlerin aynısını bire bir aura yı aradığımda dinlemiştim. Fiyat öğrenmek için aramıştım daha önce yaptırdığım başarısız işlemden de bahsetmiştim telefonda türlü bahaneler sıralandı çıkar onlar tekrar eskiden gittiğiniz yeri de suçlamayın diye. Çıkmıyor arkadaşlar, düzgün yapıldığında 1 ay çıkmıyor. Ben şu an gittiğim yerde de bazı kılların hemen çıktığını bazılarının ise uzun süre çıkmadığını fark ediyorum. Youtube'da Antep'te bir merkezin işlem esnası videosunu seyrettim kadın ders gibi folikül görseli üzerinden de anlatım yapmış, folikülde kök kısmına ulaşmadan elektrik verdiğinde içeride kırıyor kılı işte bu kadar basit. Kılları ayva tüy gibi olup kalınlaşan kadın arkadaşımın da bu sebeple kalınlaşıyor kılları.
Ayrıca kanama olduğunda da fazla ileri gitmiş oluyorlar ya da kıl folikülüne değil deriye girmiş oluyorlar.
Bir folikülde bir sürü kıl kökü vardır o çıkıyor demelerine de bakmayın. Mantıken düşünün folikül içerisine girip oraya elektrik vererek zarar veriyorlar ki kıl çıkmasın hem folikülün tümüne zarar verilip hem kıl köklerinden birine işlem yapılıp diğerlerine yapılmaması gibi bir mantık olabilir mi? 🙂
Şu an gittiğim yer genel olarak iyi yapıyor başka nereye gideceğimi bilmiyorum diye gidiyorum ama alt bacağımı çok iyi takip ettim kabuk olan yerde hemen kıl çıktı ve kalın çıktı. Siz siz olun forum dışında başka yerlerden de araştırın. Ve gittiğiniz yerden sonra vücudunuzu takip etmeye devam edin.

Bu arada kantaronun yara ve izlerine iyi geldiğine dair hep bir şeyler okudum. Hastane sitelerinde de böyle şeyler yazılmış. Yüzümde bir ara yoğun işlem yapıldığında korktum gece 1 saat maske gibi yapıp sonra yıkadım. Bu şekilde tüm vücut uygulamayı düşünüyorum. Faydası olursa yazarım tekrar ama bende şu an kahverengi leke bulunmuyor ben hızlı iyileşmesi için kullanıyorum. Bir de annemin evde kendi yaptığı kantaronu kullanıyorum tabi, piyasadakiler nasıldır bilmiyorum.
Başlığa merak edip baktım da şu sözlerin aynısını bire bir aura yı aradığımda dinlemiştim. Fiyat öğrenmek için aramıştım daha önce yaptırdığım başarısız işlemden de bahsetmiştim telefonda türlü bahaneler sıralandı çıkar onlar tekrar eskiden gittiğiniz yeri de suçlamayın diye. Çıkmıyor arkadaşlar, düzgün yapıldığında 1 ay çıkmıyor. Ben şu an gittiğim yerde de bazı kılların hemen çıktığını bazılarının ise uzun süre çıkmadığını fark ediyorum. Youtube'da Antep'te bir merkezin işlem esnası videosunu seyrettim kadın ders gibi folikül görseli üzerinden de anlatım yapmış, folikülde kök kısmına ulaşmadan elektrik verdiğinde içeride kırıyor kılı işte bu kadar basit. Kılları ayva tüy gibi olup kalınlaşan kadın arkadaşımın da bu sebeple kalınlaşıyor kılları.
Ayrıca kanama olduğunda da fazla ileri gitmiş oluyorlar ya da kıl folikülüne değil deriye girmiş oluyorlar.
Bir folikülde bir sürü kıl kökü vardır o çıkıyor demelerine de bakmayın. Mantıken düşünün folikül içerisine girip oraya elektrik vererek zarar veriyorlar ki kıl çıkmasın hem folikülün tümüne zarar verilip hem kıl köklerinden birine işlem yapılıp diğerlerine yapılmaması gibi bir mantık olabilir mi? 🙂
Şu an gittiğim yer genel olarak iyi yapıyor başka nereye gideceğimi bilmiyorum diye gidiyorum ama alt bacağımı çok iyi takip ettim kabuk olan yerde hemen kıl çıktı ve kalın çıktı. Siz siz olun forum dışında başka yerlerden de araştırın. Ve gittiğiniz yerden sonra vücudunuzu takip etmeye devam edin.

X