İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon Günlüğüm 19.09.2017

Bu kadar seans cok tutmuyor mu, dk si kac lira

Çok tutuyor ama yaz sonu gittiğim için uzmanım bana indirim yapmıştı o zaman. Dk.1.5 mecburum kalıcı çözüm için başka çare yok.

Merhaba bende gittiğiniz yere gitmeyi düşünüyorum başka bir şehirden gelecem memnun musunuz tavsiye eder misiniz benim kıllarım çok yoğun değil lazer sonrası çoğaldı benimkilerde

Dün yani 15 Martta 4. Seans uygulamamı yaptırdım. 3 saat çalıştı uzmanım.Faul çene yanak boyun çalıştı yine.Çıkanları gözlemleyeceğiz artık. :) Bu sefer kullandığım yağlardan besleyici kremlerden olabılır geçen sefere göre çıkan tüylerim biraz daha koyu çıktı renkleri.Bu ay yağları kullanmıycam bakalım :)

Merhaba bende gittiğiniz yere gitmeyi düşünüyorum başka bir şehirden gelecem memnun musunuz tavsiye eder misiniz benim kıllarım çok yoğun değil lazer sonrası çoğaldı benimkilerde
Ben gidiyorum düzenli memnunum da.İsterseniz arayıp bilgi alın.İnstagram hesabı var.

Merhaba arkadaşlar.Bugün 4. tur yüz iğnelimi yaptıralı 1 hafta oldu.Yüzüm çok çabuk iyileşti bu sefer.Çene bölgem en hassas yerimdi benim orası 1 ayda zor iyileşirdi ve şuan 1 hafta da hemen hemen iyileşmiş durumda çok hafif kızarıklık var.Boyun faul kısımlarımdaki kabuklar dökülmeye başladı hala bu kısımlar pütür pütür dokunumca tahmınım 5 güne pütürlük de gider.İnşallah çıkanlar daha seyrek ve daha ince olur.İncelme ve seyrelme net görülüyor zaten ama bir süre sonra özellikle benim gibi sık ve her yerinde tüyü olanlar bi anda göremiyor değişimi.Gözümüz mü alışıyır her seferinde bilemiyorum ama işlemden önceki fotoğrafıma bakınca epey yol kattettiğimi görüyorum çok şükür.Velhasılı kelam ben bu iğneli işini sevdim. :) Bu arada 26 gün önce göbek deliğimin tam alt kısmına 10 dk deneme çalıştı uzmanım.Göbeğimde de ince sık siyah tüyler var.Burada okuduklarımdan biraz korkuyordum açıkçası çünkü en geç iyileşen bölgeymiş kabuklar 40 güne yakın duruyormuş falan. 26 gün sonunda dün bugun kabuklar net bir şekilde dökülmeye başladı 3-5 tane kalmıştır.Ve iz kızarıklık falan yokkk :) :) Bayıldım buna.Yüzümü iyice azallttığımda sırada göbek var :)) Bu arada iyileşme aşamasında sadece utalk pudra sürdüm başka hiçbir şey sürmedim. Mutlu sona doğru gidiyorum ben de inşallah :)

Siyaheyula neredeyse aynı dönemde başlamışız bende başlarda iki haftada bir gittim sonra uygulayan kişi 21 günde bir yapalım cilt iyileşsin kökleri görmek zor oluyor dediği için ayda bir gidiyorum. Ancak her gittiğimde bir saat çalıştığı için hiç bitecek gibi gelmiyor, bende cokk ince ama çok sık tüyler olduğu için sanki hiç bitmeyecek gibi geliyor .her tüyü tek tek aldığını dusunursek

Ben de her gittiğimde yani ayda bir aynı saat çalışıyor uzmanım.Ama eskıden ıkı ay gider bir tam turu öyle bitirirdim şimdi neredeyse her gidilim bir tur oluyor yanı en son gittiğim 4. Turum oldu.Azalıyor ama ınce yıne cıkıyor tabıı bir yılı bekleyeceğiz artık benım 5 ay bitti be aynı sık yoğun sarı siyah tüylerle kaplıyım.Sen nerede yaptırıyorsun.bakalım nasıl olacak.Allah yardımcımız olsun

Afyon da yaptırıyorum, bu gidişimde bende 3 saatlik randevu alayım yoksa böyle 1 sa 1sa bitecek gibi görünmüyo (( çıktığımda yüzüm hala tüy içinde oluyo ki azalıp azalmadigini anlayamıyorum o yüzden, insanların yüzüne ne oldu sorusuna 1 saat te olsa maruz kalıyoruz 3 saatte olsa nasıl olsa:))

Benım de çok ince tüylerim bazen alınamıyor süre anca yetiyor diğer yerlere elimde olsa 4 saat durucam da 3 saatı geçmedim hiç.Bir de uzaktan gidince kalanıldığım kadar cok kalıyorum

Benım de çok ince tüylerim bazen alınamıyor süre anca yetiyor diğer yerlere elimde olsa 4 saat durucam da 3 saatı geçmedim hiç.Bir de uzaktan gidince kalanıldığım kadar cok kalıyorum

Ben çalışıyorum bide artik alerji diyorum soranlara inanan inaniyo inanmayanin keyfi bilir artik diyorumD bu haftasonu 1 sa sadece çene çalışalım , haftaya da 3 saat kalanlara çalışalım diyecem bakalım insallah olur der yoksa böyle sittin sene bitmez gibi geliyo:))

Bu arada 1 sa sadece çene çalıştık ara ara ,oyle olunca cenede bariz azalma var. o yüzden devam ediyorum zaten yoksa yanaklarda göz çevresinde öyle gözle görülür bi azalma yok
Ben hiç haftada bir gitmedim ama 2 hafta da bir gitsem şimdi daha fazla azalma olurdu anca aydan aya gidebiliyorum.Sizin nasıl tüyleriniz bilemem ama yanak ve göz çevresine uyguluyorsa muhakkak az da olsa azalmayı seyrelmeyi geç çıkmayı gözlemlemeniz gerekiyor.Benim 2 hafta oldu gideli yanak faul kısmı henüz çıkmaya başlamadı boyun kısmı çıkmaya başladı çene de birkaç tane sarı ayva tüyler hariç gördüm o kadar.En zor ve geç bitecek kısım boyun maalesef en dirençli orasıymış.Bından sonra daha net azalmaları görürüz inşallah

Benim çok ince ama bi o kadarda sık maalessef çok yoğun olmasa aslında göze batmayacak incelikte .. başlarda 15 günde bir gittim,sonra ayda bir gel cildin iyileşsin dedi uygulayan kisi ..gittiğimde de hep bi saat çalıştı öyle olunca bu yoğunluktaki tüylerde azalma pek gözle görülür hale gelemedi

Dün yani 3 Nisanda 5.seansımı yaptırdım toplamda 145 dk sürdü.Sürede az da olsa azalmalar başladı. :) Bir de tabii ince tüylere çalışmak zaman alıyor yine.Benım siyah tüylerim kadar ince sarılarda var İnşallah daha az ve geç çıkar temennisiyle bir dahaki ayı bekliycem.Fırsat bulursam çıkanları toplaymak için erken de gidebilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…