İf diyeti ile sağlıklı beslenip zayıflayalım 💓

İf diyeti ile kilo vermek isteyenler

• İf ile kilo verdim

OY: 192 86,9%
  • İf ile kilo vermedim

OY: 29 13,1%

• Ankete Katılan
    221
İyi akşamlar 🥰
16 Ocak 16/8
Kahvaltım
20210116_194725.jpg

Ara öğün
1 muz ve bir kap kek
Akşam
1 kase mercimek çorbası, tere, 5-6 kaşık kuru fasulye
2,5 su
30 dk pilates

Merhaba kizlar diyetin 3 gunu dayanamadim tartildim 400 gram vermisim sizce iyimi ogrenmek istiyorum bu diyeti yapip gercekten zayiflayan arkadaslar varmi burda bi kac yerde okudum 3 haftada 10 kg falan veriyomusun birde korona oldum canim hicc bisey istemiyor cok zor

Iyi akşamlar

12.00 1 yesil elma

17.30 biraz yeşillik ve 1 Kase yoğurt. 1 dilim yas pasta biraz cips kola vs (bugun doğum günüm oldugu için kaçamak yapacagim. ) 1 lt su şimdilik ve 1 hafta zayiflama çayına ara verdim sali günü muhtemelen cok fark olmayacak . Insallah suan ki kilomu koruyabilirim.
Doğum günun kutlu olsun sagliki yaşlar dilerim 💓💙🌼

Merhaba kizlar diyetin 3 gunu dayanamadim tartildim 400 gram vermisim sizce iyimi ogrenmek istiyorum bu diyeti yapip gercekten zayiflayan arkadaslar varmi burda bi kac yerde okudum 3 haftada 10 kg falan veriyomusun birde korona oldum canim hicc bisey istemiyor cok zor
İlk 3 günde 400 grm çok iyi 🤗 çok geçmiş olsun hemen iyi olursun inşallah 🤲

Gunaydin herkese
Dun ilk mznumu paylasamadim ama bugundzn itibaren aktif olmayi planliyorum. Cok buyuk bir motivasyona ihtiyacim var :/ bu karantina hic iyi gelmedi ya eve tikilip kal sıkıntıdan stresten ancak yiyorum git gide dahada kg alcam. Gunduz abur cubur yememeyz dikkat edebiliyorum cocuklarla yogun oldugumdan aklima gelmiyo ama ikiside uyudugu zaman gelsin cikolatalar :KK43: nasil yapicam bilmiyorum
Ah ben de bundan cok muzdaribim. Cocuk uyuyunca atistirdim hep gecen sene gunduz de uyurdu, hemen bir kahve yanina cikolata koyardim, bu sene de aksam uyudugunda cerez vs. Aralikli oruc bence iyi gelecek bu anlamda.

Geçmiş olsun canım. İnşallah kolay atlatırsın. 🤗
Menu harikaa

Tskr ederim canim
Teşekkür ederim 🥰

Herkese iyi akşamlar 2 gundur menu paylaşımi yapamamıstim. Bugünkü menüm.
Sabah su ve kahve
Saat 12.30 da 1 kase yoğurt içine 2 kaşık çekilmiş keten tohumu ve pul biber
Saat 15 de kıymalı yumurta 1 dilim çavdar ekmeği
Saat 17.30 da 1 dilim pasta ve süt🙈
2 litre su ve akşam yeşil çay

Herkese iyi akşamlar 2 gundur menu paylaşımi yapamamıstim. Bugünkü menüm.
Sabah su ve kahve
Saat 12.30 da 1 kase yoğurt içine 2 kaşık çekilmiş keten tohumu ve pul biber
Saat 15 de kıymalı yumurta 1 dilim çavdar ekmeği
Saat 17.30 da 1 dilim pasta ve süt🙈
2 litre su ve akşam yeşil çay

Hoşgeldin 🥰

Doğum günün kutlu olsun canım. Sağlıklı mutlu yeni yaşlar dilerim.🥰Müjdeler alacağın bir yıl olur inşallah 😊
Tesekkur ederim insallah❤
Doğum günun kutlu olsun sagliki yaşlar dilerim 💓💙🌼
Çok teşekkür ederim 🤍
Eki Görüntüle 2762678
Eki Görüntüle 2762676
Ara 1 sütlü nescafe 2 kare çikolata,
6 tane kestane
RESEN RESEN nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllara canım
Çok teşekkür ederim canim💜

İyi akşamlar arkadaşlar
17 Ocak 18/6
Kahvaltı
1tane muz, yarım portakal, 1tane kap kek, 1 dilim domates soslu ekmek,2 ceviz ve 3 kaşık yoğurt
Ara öğün 2 parça çikolata
Akşam
1 kase çorba, 1 kase yoğurtlu ıspanak ve 1 dilim ekmek.
2,5 lt su
30 dk pilates

Iyi akşamlar

13.30 kahvalti 7 zeytin biraz kasar peynir 1 küçük salatalik 1 küçük domates 2 tane ince hindi fume 1 yumurta biraz limonlu roka 1 kuru kayısı biraz ceviz 1 fındık 1 badem ceyrek tereyağlı kızarmış ekşi mayali ekmek

18.15 1 küçük Kase biberli mantar sote firinda baharatlı zeytinyağlı kabak üzerine sarimsakli yogurt 5 kaşık ondan biraz yeşillik şimdilik 1 bucuk lt su .

Saat 20.00 da 10 tane fındık

Merhaba 👋

Öğle 13:30 da 1 adet haşlanmış patates,1 haşlanmış yumurta,1 domates, 50 gr beyaz peynir
Ara 16:00 da 1 küçük kase irmik helvası
Akşam 19:30 da fırında karnabahar ve sarımsaklı yoğurt

2,5 litre su içildi, 1 saat yürüyüş yapıldı, 30 dk Leslie yapıldı, 15 dk yağ yakıcı egzersiz yapıldı ✅

İyi akşamlar herkese,
17 Ocak 16/8
Sabah 11.00
2 yumurta ile peynirli omlet
Domates, salatalık, yeşillik
Bir kaç dilim hindi füme, 6 zeytin
1 dilim ekmek
Akşam 17.30
2 parça tavuk pirzola
Koca bir kase yeşil salata
1 dilim ekmek (keten tohumlu)
Saat 18.45
1 bardak süt ile mistik çay

Su:3 lt

Herkese iyi akşamlar
Saat 10 da 1 bardak soğan suyu
Saat 13 de 1 haşlanmış yumurta 5 kaşık patates salatası 1.5 dilim sites b7ğdaylı tahılı ekmek
Saat 15.30 da 1 dilim pasta 1 bardak çay
Saat 19.30 da 2 tane köfte 2 kaşık kuru fasulye 2 kaşık pilav salata
1.5 litre ödem çayı
2 litre su
50 dak leslie ve 15 dakika basen egzersizi yapıldi

X