Makyaj Ürünleri ieini se makyajn yap yarmas

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sizce hangi makyaj çiçeğine benzemiş ??

• 1.yarışmacı

OY: 119 31,6%
  • 2.yarışmacı

OY: 61 16,2%
  • 3.yarışmacı

OY: 42 11,2%
  • 4.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 5.yarışmacı

OY: 73 19,4%
  • 6.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 7.yarışmacı

OY: 13 3,5%
  • 8.yarışmacı

OY: 52 13,8%

• Ankete Katılan
    376
  • Anket Kapalı .
ayyy bennn görmemişim bu yarısmayııı zemuszemus
bende oyumu verdımmm
İlkini cok begendım İlarzu ablayıııı zemuszemusopuyorumnanaktan

ben senin o anneanneni yirim yaaaaa:)))))

Şeniz

akşam rüyamda da alinin anneannesini gördüm moralim bozuldu biraz .... etkilendim bayaamafoldumben

ye yee. kaydirigubbakcemile3 tam yenmelik bi zilli annanemmm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bozulamsın moralin bebeğimmmm :1hug: hayırdır inşallah :1hug:

bu arada kaçırdık 100. olmayı kıvıram barii. kaydirigubbakcemile3 aslında o uğur böceki benim annanem kaydirigubbakcemile3 ben sana adresi hemen yazayım arzum benim yazdığım adrese gönder sen altunumuzu kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile3

teem nazanım sahibi çıkasa ben ananesi değili derse iki küçük altın alırım geri baak:)))

ne demekkk zemuszemus cok guzel yapmıssın :asigim: 40 sene ugrassam yapamammm kalem zor suruyommmm gozumeee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

dur hele çiçeğim takıl bize öğren herbişeyi
al bak bu benim videolarımın olduğu konu

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...6-ilarzunun-gece-makyaji-videolu-anlatim.html

burda gece ve gündüz makyajı anlatımı var gül yüzlüm

bunda da adım adım anlatımlı fotolarm ve envayi çeşit makyajlarım mevcuttur bidenem

vvvvuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvvvvopuyorumnanaktan
37890874638 sene ugrasssam gene de kendıme boyle makkaj yapamam ben mafoldumben
ama takıpteyım yakın takıpcın olucam bundan sonra :asigim:

:)))))))))))) evet çılgın anneanne geldi:))

aman ALLAhım bu ne şah eselik kararsız kaldım defalarca baktım ve oyumu verdim

herkes başarılar

aa 312. kişi baaaa virdi çiçenkler lütfen açılın reca ediyorum :))))))))))

la karamuk okuyon okuyon yazmuyon bişe hala kızım olacan bide pikniklerde etleri götürürken iyiydi

az baaaa yatırım yap da hele açam şu roxi len aramı baksana kız geliyo atla koşuturur gibim arkamdan

:))))))))

kızım tüm istanbulu toplayıp getirsem gene de bana oy çıkmaz sana verir hepsi:)))

anam ben sonucu takip ediyom taze taze duruma bakıyom la gece bile yatmadan bkıyomm kaç olmuşun diye sana yatırırm yapmaya gerek yok ballı lokmam senin öyle şeylere ihtiyacın yok gören görüyo zaten farkı jet olsalar yetişemezler bebişim sana merak etme baktık ara kapanıyoo sokarız bizim sülaleyi devreye olur biter sen üzülmeeeeeeeeeee:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

kızım tüm istanbulu toplayıp getirsem gene de bana oy çıkmaz sana verir hepsi:)))

bak roxi hatunu benim babamlar 7 kardeş 7 çrpı iki eder 14

anamlar 4 kardeşi 4 çarpı üç eder 12 göçük yiğenimi de sayıım halakızımda var 5 anamanam

sülalen geniş olmadan girmeyecektin bu işlere şekerparem:)))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…