Makyaj Ürünleri ieini se makyajn yap yarmas

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sizce hangi makyaj çiçeğine benzemiş ??

• 1.yarışmacı

OY: 119 31,6%
  • 2.yarışmacı

OY: 61 16,2%
  • 3.yarışmacı

OY: 42 11,2%
  • 4.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 5.yarışmacı

OY: 73 19,4%
  • 6.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 7.yarışmacı

OY: 13 3,5%
  • 8.yarışmacı

OY: 52 13,8%

• Ankete Katılan
    376
  • Anket Kapalı .

yetenek işi anacımiboşş kızz gel bigün biz de yapalım.iyi kötü valla burdakiler moral bozmuyo.olar mışakkıdısositososito

yalnız bu yarışma tüm zamanların en çok oylanan yarışması olacak sanırım, her girdiğim topikte söylüyorum:)

herkes ayri ayri guzellerr olmus..ellerinize saglik kizlara.s.

aaaa 4. siraya yerle$mi$im =)) oy weren herkese tsklerimi iletiyorummm

yaa sürmeşlim gördün mü
çiçeğim ne olacağı blli olmaz didim ben sanaa

bebeklerim makyajınızı hangi ürünlerle yaptığınızıda yazarmısınızhihoyyyt
beğendiklerimizi tek tek sormak zorunda kalmayız:kedi:

yetenek işi anacımiboşş kızz gel bigün biz de yapalım.iyi kötü valla burdakiler moral bozmuyo.olar mışakkıdısositososito

yıvrım biz ne yarışması yapcz sorması ayıp, valla benim en başarılı olduğum dal şişkolaşma yarışması olrudu herhalde :roflol::roflol::roflol:

Hepsi çok güzel olmuş
Ellerinize sağlık, bu konuda çok yeteneklisiniz belli.
Tebrik ediyorum sizi kızlar.

alkisalkisalkis

yavrum ben doğma büyüme buralıyım, ana baba çal, sen nerdensin bakem

ben almanyadayim daha önce denizlide evimiz vardi 9 kavaklarda sonra bagbasina tasindik simdiyse evi kiraya verdik yinede bir kac gün ugrariz her yaz

ben 5 numaraya verdim çok sade ve hoş olmuş walaa 1 e de çok emek verilmiş o da çok güzel maşallah size yaa

ellerinize sağlık ben değerlendirirken çiçekten en çok esinlenen ve kullanıma en uygun olanı seçmeye özen gösterdim. hepsi çok güzel özellikle 1. yarışmacı ile 5. yarışmacı ama ben oyumu 8. yarışmacıya verdim. Sebepleri ise;
1. . makyajda çiçeği tam anlamıyla görebiliyoruz. yüze işlenişi makyajı bir sanat yapıtına dönüştürmüş aslında flaş kullanmadan bir çekim olsaydı yüzdeki parlama engellenebilirdi. biraz da photoshopla bir tabloya dönüştürülebilir:)) ama makyaj bence çok iddalı her alanda kullanıma çok müsait değil,
5. si ise makyaj tonları ve göze işlenişi süper, ama çiçek renkleri dışında çiçeği gözde göremedim.
8. yarişmacıda ise gözde hem çiçeğin tonlarını hemde çiçeğin bütün kıvrımlarını sanki gözde görebiliyorum. çiçek çok iyi model alınmış bence ve makyaj sınırlarını aşmamış makyaj olarak kalmış..burada da gün ışında flaşsız bir çekim yapılsaydı etkisi daha güçlü olurdu diye düşünüyorum:))
Lütfen yazdıklarımı eleştiri olarak algılamayın sadece düşündüklerimi yazdım. çünkü 8 makyaj içinde emek harcanmış ve hepsi de birbirinden güzel....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…