idrarda yapılan test % kaç doğru çıkıyo. yardm ltfn

bence dogru cıkıyor canım ben hep yapıyodum tek cizgi oluyodu en son silik cıktı çok hafif bide baktım ki hamiş olmusum :KK34:

ya bişey dicem silik çıkarsa bile pozitive mi

valla canımm bence evet kaç gün gecti belirti yasıyomusun eger resim koyabilrisen bakalım bi istersen :KK34:
dün hatta bi arkadas yazdı silik cıktı dedi ben dedim kesin hamilesin gercekten hamile cıktı sabah ilk idrarla yap bida yarın bakim ne cıkıcak :44:

Son düzenleme:
valla canımm bence evet kaç gün gecti belirti yasıyomusun eger resim koyabilrisen bakalım bi istersen :KK34:
dün hatta bi arkadas yazdı silik cıktı dedi ben dedim kesin hamilesin gercekten hamile cıktı sabah ilk idrarla yap bida yarın bakim ne cıkıcak :44:

yarın sabah yapcam bi canım 2 hfta olcak nerdeyse :KK70: ama hamile değilsem de çok üzüLcem

melike baksana şu testime :)
ilk yaptıgımda hiç bşy yoktu saat 9 da sabah yaptım sonra uyudum 12 de uyandım böleydi
sanki bşy varmış gibi duruyor ama C kısmında kırmızı koyu çizginin dışında ince çizgi var aynısı T de de var.. T kısmın içindede ince çizgi var.. çok dikatli baktımda sanki sınırları varrrr içinin dolması gerekiyor gibi ..yanii bşy yok demii.. ben çok üzüldümm testi yaptıgımda bşy yopk yine diye.. yatıp uyandım böleydii ama 3 saat beklemiş test sonucta dogru olmas bbu sonuc:KK43:

Son düzenleme:
Iı aksamlar kızlar baslıgı gorunce yazayım dedım benımde gecen ay adetımın gecmesı uzerıne test alım yapım dedım ve hıc umudum yok tabı yaptım ve cıft cızgı barız cıktı ınanamadım sonra baska markanın testını aldım yanlıs cımıs olabılır dıye onda cok daha sılık cıktı ıkı gun sonra tekrar yapım dedım b kz hıc cıkmadı ben bı hamıleyım bı degılım derken afallladım resmen sonra adet oldum artık hıc guvenım kalmadı bu testlere cunku 2 yıldır bebek ıcın ugrasıorm bnde her ay yenı umut yenı hsran...

Iı aksamlar kızlar baslıgı gorunce yazayım dedım benımde gecen ay adetımın gecmesı uzerıne test alım yapım dedım ve hıc umudum yok tabı yaptım ve cıft cızgı barız cıktı ınanamadım sonra baska markanın testını aldım yanlıs cımıs olabılır dıye onda cok daha sılık cıktı ıkı gun sonra tekrar yapım dedım b kz hıc cıkmadı ben bı hamıleyım bı degılım derken afallladım resmen sonra adet oldum artık hıc guvenım kalmadı bu testlere cunku 2 yıldır bebek ıcın ugrasıorm bnde her ay yenı umut yenı hsran...

aa çok üzüldüm allah hayırlısıysa nasip eder kaç yaşındasınız buarada bende fazla güvenemiormm

evet cnm 2 haftadır gecikti yanlış mı yazmışım k.bakma :d
normalde bukdr geçikme olmuyorsa doktora niye gitmedin kız:) ben çoktan gitiştim valla.. yarın sabah bidaha test yapp ekle buraya:)

X