idrarda ne zaman pozitif çıkar?

syavuzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.016
0
arkadaşlar idrar test, ne zaman yapılır ve ne zaman pozitif çıkar

Valla bence hic belli olmuyor...

Adetim 1bucuk hafta felan gecmisti hala bisey gelmemisti...
Test yaptim ama negatif cikti halbuki 5 haftalik hamileymisim o zmnda...

Sonra aradan yaklasik bir bucuk hafta daha gecti hala adet olmadim
bidaha test yaptim....bu sefer cift cizgi cikti yani pozitif...

Doktora gitmeden inanmak istemedim...gittik tebrik ederim yakalsik 7 haftalik
hamilesiniz dedi...

Yani ilk yaptigimdada yakalsik 5 haftalik hamileymisim ama yinede tek cizgi cikmisti...
Neden bilmiyorum...

ben adetime bigun kala yapmistim,cikmisti,inanamadim tabi,ertesi gunude yaptim,evet ben hamileydim:lepi:

benimde işte bugün 5 gün dün yaptım negatif çıktı nasıl anlıycam nasıl emin olucam yada güvenilir bir test markası varmı yada ne zaman yapmam lazım ne kadar bekliyim sizce . buarada dün akşam kasık ve bel ağrılarımda vardı gece çok ağrıdı dayanamadım ilaç içtim bugünde ağrım var ama tık yok daha off napsam bilmiyorum

Valla bence hic belli olmuyor...

Adetim 1bucuk hafta felan gecmisti hala bisey gelmemisti...
Test yaptim ama negatif cikti halbuki 5 haftalik hamileymisim o zmnda...

Sonra aradan yaklasik bir bucuk hafta daha gecti hala adet olmadim
bidaha test yaptim....bu sefer cift cizgi cikti yani pozitif...

Doktora gitmeden inanmak istemedim...gittik tebrik ederim yakalsik 7 haftalik
hamilesiniz dedi...

Yani ilk yaptigimdada yakalsik 5 haftalik hamileymisim ama yinede tek cizgi cikmisti...
Neden bilmiyorum...

canım arkadaşında dediği gibi belli olmuyor ama bence ilaçlardan uzak dur içinin rahat etmesi için kan testini denesene canım onda hiç yanılma payı yok streste yapmamış olursun yerimseniben
ama inşallah hamişsindir arkadaşım:Saruboceq:

bnmde dün günümdü hala olmadım dün test yaptım tek cıktı bakalım ne olacak bnde bekliyorum

ya zaten ağrılarım akşam başladı bugünde az az lekelenme oluyor 5.gün bugün birde karnımın içinde ağrılar var ara ara sancılar giriyor karnıma göğüsler desen yaklaşık 1 aydır acıyor miğdem bulanıyor sürekli bir garibim hani şey düşünüyorum idrarda önce pozitifleşsin sonra doktora gideyim diyorum bildiğiniz güvenilir bir test markası varmı?

canım arkadaşında dediği gibi belli olmuyor ama bence ilaçlardan uzak dur içinin rahat etmesi için kan testini denesene canım onda hiç yanılma payı yok streste yapmamış olursun yerimseniben
ama inşallah hamişsindir arkadaşım:Saruboceq:

Canım benim adetimden 5 gün önce idrar testinde pozitif çıktı:)) Adetime 11 gün kala kan değerim 1 di:) 4 gün kala da kan sonucumu aldım tekrar o da pozitifti:))

Canım benim adetim şuan 6 gün geçmiş durumda ortalama ama 3 gün geçince yapmıştım negatif çıkmıştı halen adet olmadım ne yap*acağımı şaşırdım birde gebelik isteyince insan çok huzursuz oluyor psikolojik olarakta savaş veriyoruz allah yardım etsin

AYY KIZLAR bnmde bnmde 6 gün geçti pko vr gerçi bnde ama son 3 aydı hep 28 29 günde oluyordum nolcak bilmy sabah test yptm negatif çıktı valla olsa bi türlü olmasa ......şaştım valla

X