idrarda bulut görünümü ne demek?????

sessada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
270
2
39
:KK24: :KK24: :KK24:
arkadaşlar benım beklenen adetım 4 ocak,gecıkme payıyla 7 ocak..bugun ıdrarımı pet pardaga yaptım ve değişiklik var mı dıye merak edıp bekledım..
içinde mınık tortular vardı ama bıraz bekleyım dedım..sımdı gıttım baktım bulut oluşmuş gıbı bı göruntu var ve o tortular bulutta duruyo..dıbe de cokmemış yuzeye de cıkmamış orta kısımda bulut var resmen..!!! ancak boyle betımleyebılırım göruntuyu :KK70: hala bekletıyorum belkı göruntusu degısebılır dıye..
hamıle oldugumu sanmıyorum ama yumurtlama gunlerımde gerı cekılme yontemıyle ılışkı oldu..ilişkiden sonra aklıma geldı yumurtlama gunlerım oldugu cunku akıntılarım düşündürdü.
ben hala adet olurum dıye dusunuyorum..2 gundur başım cok agrıyo..
sızce bu ne demek canlarım yorum yapabılecek mısınız..şimdiden tesekkurler..!

arkadaşlar kımse yorum yapmadı bende döktüm idrarı işte hıhhh !!
sırf meraktan yapmıştım zaten..hıc merak edıp bakmadıgınız ıcın yıne de saolun :S cok yardımcı oldunuz :)))

benimd eidrarım 3 aydırr hep bulutluuu önce bende inşş gebeyimdir dedim ama her seferind eadet oldum

ozaman adetlik belirtisi demekki :KK70:D
cevap vermıyosunuz dıye küstüydüm barıştım..! maonyaaa saol canım..hayırlısı olsun allah bılır bakalım kısmet..

bend eklozette tiş yaptıktan sonra bakıyrmki bulut bulutttt çok merak ediyrm sebebini ama bende bilmiyrm:))kadın doğumccuya gidersem sorucam

valla cok ıyı olur canım bı sor bakalım yakın zamanda gıdersen..! benım bır hafta oncesınden göguslerım agrırdı sıserdı hala bısey yok..
bekleyım bakalım heyecanla..umıtlenmıyorum cunku içime boşalma olmadı gerı cekılme yontemı oldu..bakalım en gec 7 ocakta bellı olur..
yaaa nolur ogrenırsen buraya yaz canım merak ederım..ped bardakta arkadaş görmuş dersın bulut görunumu..belkı adet belırtısıdır :))) komık kaçmaz ınşallah :KK70:

X