İdrar yolu enfeksiyonu

Merhaba ben 15 gündür saçma sapan karın ağrısı çekiyorum en son acil de idrarda bakteri çıktı antibiyotik başlandı bakteri 3 çıktı bu kadar ağrı yapar mı anlamış değilim

Karın ultrasonu çekildi kan idrar bakıldı temiz sadece bakteri çıktı onun dışında endoskopi istendi

Karın ultrasonu çekildi kan idrar bakıldı temiz sadece bakteri çıktı onun dışında endoskopi istendi
ben kendimi yıllardır idrar enfeksiyonu sanıyordum meğer cinsel enfeksiyon bulaşı varmış akıntım oluyordu 2 yıl ful aralıksız neredeyse antibiyotikler kullandım cinsel enfeksiyon ilacı kullanınca birşeyim yoktu demek ondanmış geçen tekrarları tekrar ilaç kullandım antibiyotiğe dirençli enfeksiyon olabiliyor vajinal lazer ozon bunlarıda deneyebilirsiniz ben ozon denedim akıntıma ve enfeksiyonuma iyi gelmedi lazerle yaktıracağım eğer tekrarlrsa bir de borik asit fitil kullanıyorum o idrar enfeksiyonuna da iyi gelebilir araştırın isterseniz her eczanede bulunmuyor ama reçete ile alınıyor yorumlarda gördüğüm kadarıyla internetten borik asit ve boş fitil kapsüülü alıp evde de yapanlar olmuş

İdrar yolu enfeksiyonu olup neler kullandınız nasıl geçirdiniz
Benimde idrar yolu enfeksiyonum var doktora gittim ilaç verdi onu kullanıyorum ama maalesef ilaç çok ağır sürekli baş ağrısı ve mide bulantısı yapıyor arda bir 10 günlüğüne de olsa ara veriyorum vücudum kendini toparlayinca tekrar kullaniyt

ben kendimi yıllardır idrar enfeksiyonu sanıyordum meğer cinsel enfeksiyon bulaşı varmış akıntım oluyordu 2 yıl ful aralıksız neredeyse antibiyotikler kullandım cinsel enfeksiyon ilacı kullanınca birşeyim yoktu demek ondanmış geçen tekrarları tekrar ilaç kullandım antibiyotiğe dirençli enfeksiyon olabiliyor vajinal lazer ozon bunlarıda deneyebilirsiniz ben ozon denedim akıntıma ve enfeksiyonuma iyi gelmedi lazerle yaktıracağım eğer tekrarlrsa bir de borik asit fitil kullanıyorum o idrar enfeksiyonuna da iyi gelebilir araştırın isterseniz her eczanede bulunmuyor ama reçete ile alınıyor yorumlarda gördüğüm kadarıyla internetten borik asit ve boş fitil kapsüülü alıp evde de yapanlar olmuş
Merhaba ben de borik asitli fitil kullanıcam siz nasıl kullandınız ayda kaç tane ? Ben aynı zamanda çocuk düşünüyorum siz bu süreçte korunuyor musunuz :KK43:(

İdrar yolu enfeksiyonu olup neler kullandınız nasıl geçirdiniz
Ne derecede sizinki bilmiyorum ama kuru dutu kaynatip suyunu içebilirsiniz. Veya karnabahar bulabilirseniz bir çiçeğini 1 bardak suda kaynatip için. Hamileyken bunu yapmıştım. Geçirmişti.
Bir de nioli yağı diye bir şey var. İc camasiriniza damlatabilirsiniz. Ben kullanmadim ama küçük çocuğum için almayi düşünüyorum.

Canım geçmiş olsun bol bol su yıkama gibi düşün su içtikçe lavaboya gidip atacaksın. Papatya çayı ve kızılcık çayı çok iyi enfeksiyonda iç çamaşırın olmasın hep kuru tutmalısın özel bölgeni onun dışında eğer 1 haftaya geçmezse doktora git fitil veriyolar yada tüpün içinde krem oluyor afedersin içine sıkıyorsun geçiriyor ama bence bol suyla ve kızılcık çayı ile atlatırsın

X