İdrar yolu enfeksiyonu ama idrar ağrısı yok.

zeynep776

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
38
7
20
İdrar yolu enfeksiyonu için idrar yaparken ağrı olması gerekiyor mu? Yoksa idrarda ağrı değil ama genel bir ağrı ile enfeksiyon olabilme imkanı oluyor mu. Yani demek istediğim idrar yaparken ağrı sizi yanma olmayipta yinede idrar enfeksiyonu olan var mı? Doktora sormam gerekir biliyorum ama sadece sormak duymakta istedim.

Ben son 5 ayda 3 kere enfeksiyon geçirdim üçünde de hiçbir belirtim yoktu. Sadece kasıklarımda baskı hissediyordum ama ağrı sızı yoktu

Ben idrar yolu enfeksiyonu geçirirken aşırı yanma vardı. En sonuncusu baya ağırdı hatta idrar yerimde ağrı hissediyodum.
Benimde öyle, idrar yerimde ağrı var kasığıma yayılıyor ama sızım yok alt midemde hafif ağrı var. Teşekkür ederim yanıt için, aile hekimine görünüp enfeksiyon şüphem var deyip tahlil yaptırabilirim degil mi?

Ben son 5 ayda 3 kere enfeksiyon geçirdim üçünde de hiçbir belirtim yoktu. Sadece kasıklarımda baskı hissediyordum ama ağrı sızı yoktu
Gecmis olsun.. yalnız hissetmeye basladim wpdnckske teşekkür ederim. Kadin doktoruna gidemiyorum da aile hekimine görünebiliyor muyum bu enfeksiyon için?

İdrar yolu enfeksiyonu için idrar yaparken ağrı olması gerekiyor mu? Yoksa idrarda ağrı değil ama genel bir ağrı ile enfeksiyon olabilme imkanı oluyor mu. Yani demek istediğim idrar yaparken ağrı sizi yanma olmayipta yinede idrar enfeksiyonu olan var mı? Doktora sormam gerekir biliyorum ama sadece sormak duymakta istedim.
Evet olabilir bende de enfeksiyon çıktı ama yanma ağrı yoktu

Benim az bisey akıntı ve kaşıntı var

Çok kolay ve kurtarıcı bir bilgi vermek istiyorum.
Tanıdıgim tanımadığım her insan faydalansın istiyorum.
Kadınlar ve kız çocukları çok çekiyor bu durumdan çünkü.
Hanımlar eğer hafif bir şekilde enfeksiyonun başladığını hissederseniz
Sabah bir bardak suya bir yemek kaşığı sirke koyup için
Tuvalet temizliğinizi sirkeli su ile yapin ( sirke cok az olacak mesela küçük pet şişeye yarım çay bardağı gibi)
Hafif olan, baslamaya yeltenmis enfeksiyonu anında kesiyor.

Benım de 2 kez yaptırdığim idrar tahlılınde enfeksiyon cıktı ama hıc agrı sızı yanma vs yok. Suda eritilen kapsülden içmiştim geçmedi. Sezeryanla doğum yaptım doktor takılan sondadan sebep olmustur dedi

Çok kolay ve kurtarıcı bir bilgi vermek istiyorum.
Tanıdıgim tanımadığım her insan faydalansın istiyorum.
Kadınlar ve kız çocukları çok çekiyor bu durumdan çünkü.
Hanımlar eğer hafif bir şekilde enfeksiyonun başladığını hissederseniz
Sabah bir bardak suya bir yemek kaşığı sirke koyup için
Tuvalet temizliğinizi sirkeli su ile yapin ( sirke cok az olacak mesela küçük pet şişeye yarım çay bardağı gibi)
Hafif olan, baslamaya yeltenmis enfeksiyonu anında kesiyor.
Sirke ile yıkamak cok riskli geliyor bana o yüzden sirkeli su içiyorum ama yaramıyor.. teşekkür ederim yinede. Doktora göründüm tek icimlik suda eritmeli antibiyotik verdi inşallah işe yarar

X