Idrar testini yapmak için sabırsızlananlar pozitifi dört gözle bekleyenler buraya

aysegulsamet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
15
0
Selam arkadaşlar benim adet tarihim 27 mart ama çok sabırsızlanıyorum 24 ünde yaptım negatif çıktı offf bu konuda bilgi sahibi olanlar aciill yardım lütfennnn

Selam arkadaşlar benim adet tarihim 27 mart ama çok sabırsızlanıyorum 24 ünde yaptım negatif çıktı offf bu konuda bilgi sahibi olanlar aciill yardım lütfennnn

Slm canım erken yapmışsın testini adetin geçtikten sonra yap o zaman belli olur tabiki döllenmeye de bağlı geç döllenmişse adet geçtikten sonra 6-7 gün sonra çıkma ihtimali de olabiliyor. ben ilk çocuğumda adet geçtikten sonraki gün çok silik çıkmıştı sonraki gün biraz daha belliydi 3. gün net çıktı. Biraz daha bekle. Bende dayanamadım benim adet 31 mart ama bugün hastaneye gittim kan testi yaptım sonuç öğleden sonra çıkacak.

benim gibi olsan ne yapacaksın aacaba :KK43: son adet tarıhım 12 şubat
14 15 mart gıbı olacaktım 10 gun falan gectı bazen 35 gunde bı oluyorum
onu bekledım gelmedı 40 gun falan oldu sanıyorum
bı test yaptım sılık cıktı sonra yaptım hep negatıf 4 gundur falanda yapmıyorum
:KK43:

mrb arkadaşlar benimde adet tarihim 26 mart yani yarın,eşim test almış bugün,acaba yarın yapsam belli olur mu ki?

Merhaba arkadaşlar ben bu ay çatlatma iğnesi yapmıştım günüm dündü adet olmadım.Bu gün bu saatte kadar da bişey yok hani olacakmışım gibi her ay olan belirtilerim de yok sadece belim ağrıyor yorulunca ...beklemekten deliriyorum sanırım ....ben kan testi yapsam çıkar mı acaba hamile olup olmadığım ...cevap verirseniz çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar ben bu ay çatlatma iğnesi yapmıştım günüm dündü adet olmadım.Bu gün bu saatte kadar da bişey yok hani olacakmışım gibi her ay olan belirtilerim de yok sadece belim ağrıyor yorulunca ...beklemekten deliriyorum sanırım ....ben kan testi yapsam çıkar mı acaba hamile olup olmadığım ...cevap verirseniz çok sevinirim.

Slm, çıkabilir çıkmayabilir eğer hormonun idrara karışmışsa çıkar. benim ilk hamileliğimde adet günümün ertesi günü ikinci çizgi silik çıkmıştı sonraki gün daha belirgin. Ama kan testinde kesinlikle çıkar. inşallah hamilesindir.

yaaaaa biri banada cevep versn artkkkkkkk 10martta regl oldmm şimdi fena belim vekarnımın sol kısmı agrıyo doktor böbrek dedi ama agrılarıma dayanamadmm 2gün önce kan testi yaptrdm yok çıktı erken deilmi daha belli olmazzz cvp vernnnnnn

yaaaaa biri banada cevep versn artkkkkkkk 10martta regl oldmm şimdi fena belim vekarnımın sol kısmı agrıyo doktor böbrek dedi ama agrılarıma dayanamadmm 2gün önce kan testi yaptrdm yok çıktı erken deilmi daha belli olmazzz cvp vernnnnnn

Canım 10 martta regli olmuşsun yani senin diğer adetin 7 nisan gibi tabi düzenli görüyorsan. test için çok erken. Çıkmaz.

Merhaba merak ettim test yaptırdın mı?

Slm canım erken yapmışsın testini adetin geçtikten sonra yap o zaman belli olur tabiki döllenmeye de bağlı geç döllenmişse adet geçtikten sonra 6-7 gün sonra çıkma ihtimali de olabiliyor. ben ilk çocuğumda adet geçtikten sonraki gün çok silik çıkmıştı sonraki gün biraz daha belliydi 3. gün net çıktı. Biraz daha bekle. Bende dayanamadım benim adet 31 mart ama bugün hastaneye gittim kan testi yaptım sonuç öğleden sonra çıkacak.

evet yaptım ve pozitif :)))) çok güzel bi duygu ilk hamileliğim Allah herkese nasip etsin

ee senin ne oldu kan tahlil sonucu Allah gönlüne göre versin

ee senin ne oldu kan tahlil sonucu Allah gönlüne göre versin

Canım tebrik ederim çok sevindim. Ben o gün yaptırdım sonuç kocaman bi negatif, arkadaşlarda bana erken yapmışsın dedi :KK43:((. 31 martı bekliyorum pazar günü adetim gelmesi lazım. Ama umudum yok pazar günü yazarım tekrar. ama inan senin adına çok sevindim.

kızlar bu idrar testinde pozitif çıktıysa doğru mudur yanış çıkma ihtimali var mıdır :26:

X