İçinizden geldiği kadar benimiçin Ya Fettah zikrini okur musunuz?

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.703
504
Arkadaşlar merhaba ;
Boşandım Ve bir oğlum var .Yeniden evlenmek birdüzen kurmayıçok istiyorum.
Bir düzen malesef kuramadım.
Ya Fettah zikrini uzun zamandır okuyorum
cuma günü 18 Kez cuma suresini de okudum.
Sizlerden rica içinizden geldiği kadar sayısı önemli değil benim için Ya fettah zikrini okur musunuz?Şimdiden Teşekkür ederim

Hakkınızda hayırlısı olsun ben çekerim çektikçe yazarım buraya Allah kabul eder inşallah.

Rabbim gölünüze göre versin çok sevindim .güzel yüreğinize sağlık müslümanın müslümana ettiği dua kabul görür müş rabbim bu vesile ile sizede hyır kapıları nasip etsin
Aminnnn inşallah Rabbim sizede yavrunuzada hayırlı yuva nasip etsin inşallah zaman buldukça ben okumaya devam ederim buraya yazarım.

100 tane okudum canım şimdi Rabbim gönlüne göre versin inşallah yine okursam fırsatım olursa sayı yazarım ben sana.

Her gün 101 defa inna fettahnaleke fethan mübine ve fütühatis semai felanet ebvaba. Ayetlerini 101, kez suya okuyup bır bardak ıcın. 21 gun devam edin.

100 tane okudum. Rabbim sizi çaresiz bırakmasın inşallah. Önünüzdeki yol gönlünüze göre serilsin Allah kabul etsin...
çok teşekkür ederim.boşanmış olmanın zorluklarının yanısıra tek başımayım ne kardeşim ne ablam abim ne bir akrabam var çevremde düşsem elimden tutacak .çokşükür kendime yetiyorum şu an ama insan bircan yoldaşı olsun istiyor.
Allah razıolsun dilinizden dökülen güzel duanız için hayırlı kapılar açılsın size de .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…