içinden geçeni söyle

Sırf emek verdin diye binlerce kez şans tanıdığın, hayatından belli bir zamanı ona ayırdığın için arkanı dönüp de gidemediğin, sırf o tanıdık hissi var diye vazgeçemediğin her şey koca bir yeter artık haline geliyor.

Hiç kimse senin neler yaşadığını, ne derdinin olduğunu bilmez hiç kimse içinde ne ateşlerin yandığını nelerle mücadele ettiğini, senin aslında nasıl bir insan olduğunu bile bilmez ama herkes seni tanımadan hakkında yorum yapmayı çok iyi bilir.

Böyle uzuuuuun bir tatile çıksam, tatil dediysem öyle deniz kum güneş değil
Tek istediğim bir süre evde kafayı dinlemek istiyorum
Sabahları erken kalkma derdi olmasa, uyansam alsam elime kahvemi tv karşısında otursam...
Off offf....

“Tebessüm etmekte bir sadakadır” buyurmuş, Efendimiz S.a.v. Öyleyse birbirimize tebessümde cimrilik etmeyelim.

“ Hayırlı Cumalar “

Kurtulmak istediğin şeyler kafanda olunca, ne kadar uzağa kaçtığının pek bir önemi kalmıyor

hatalı olduğumda özür dilemeye utandığımdan şey diyorum; ‘sana sarılabilir miyim’

"Ne bileyim sevdiğim, aramıza duvarlar örsen, yine kalkıp senin sevdiğin renge boyarım."

“Sen seversin diye yaptım" cümlesi çok güzel değil mi ya, seni tanımış seveceğin şeyleri biliyor, çok güzel olay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…