Bilezik verme ve çalıştığını söyleme konusu

Kp kredi çekecekmiş son çare.Şimdi ben biryerle daha anlaştım.. İki yerin maaşı versem düğün salonu ödenir.Ama geri verirler mi.Birde param enflasyonda eriyecek.Bir akraba belki altın borcu verirmiş.Son çare kp kredi cekecek.Ama nasıl öderler bilmiyorum
Bir yerle daha anlaştım derken 2 işte mi çalışıyorsun? Saçmalama sanane milletin düğün salonunun parasından. Parası yoksa nikahtan evlenip gitsinler. Asla 1 lira bile verme, verdirtme. Eğer kocan vermeye kalkarsa da işten çık otur evinde. Madem parası varsa karısını da çalıştırmasın.

Eşşek kadar insanlar hiç utanmıyorlar mı başkasından geçinmeye. Asla asla bir kuruş bile vermeyin ne münasebet

Bir yerle daha anlaştım derken 2 işte mi çalışıyorsun? Saçmalama sanane milletin düğün salonunun parasından. Parası yoksa nikahtan evlenip gitsinler. Asla 1 lira bile verme, verdirtme. Eğer kocan vermeye kalkarsa da işten çık otur evinde. Madem parası varsa karısını da çalıştırmasın.
Hayır işten çıkamam.Öyle bir lüksüm yok.Evet ikinci bir yerle anlaştim. Maddi olarak çok iyi olacak.😇😇Ben yeni anlaştığım yerden gelecek hafta 2 haftalık maaş alırım.Eşime primde yatacak.Bilezik alayım dedim.Ama herkes alma diyor şimdi.Kafam karıştı
Kızın ailesi kaynim eşya falan almadigi için kesinlikle düğün istiyor.

X