Icinden cikamadim bir turlu

O zmn mahkeme ondan taraf oluyor cnk cocuhu kacirmis oluyorum. Ben kizimdan vazgecememki zaten onun icin katlaniyorum ya herseye. Kizim olmasa bi dakika bile durmam. Kendinide oldurse umrumda olmaz.

Ben 1.5 yildir ondan maddi hicbir talepte bulunmadim ayni evde yasayip nikahli olmamiza ragmen. Bende kendi cabamla harcligimi cikarmaya calistim zayiflama cayi sattim. Disardan okuyorum da okul masraflarimi karsilamak icin facede okulla ilgili bir sayfada uyeydim sayfamin yoneticisi sayfamda yardimci ol okulla sinavla ilgili sorhlarla sen ilgilen bende karsiliginda kitaplari uygun fiyatla yollayim dedi. Bende kabul ettim cunku bemim hicbir gelirim falan yok. Esimde onu benim ahlaksiz bir iliskim.oldugunu idda etti ben durumu izah ettim ama anlamadi anlamak.isine gelmedi ona binkez dedim istersen benim.adima konus oyle bisey olsa illaki samimi bi cumle yazar dsdim ama yapmadi bi celsede bosadi. Simdi hala cocuklar icin aymi evde kaliyoruz ailelerimoz hickimse bilmiuor

Odalarimiz ayri
Zaten bisanmadan oncede ayriydi
biz sadece ayni evi ortak kullanan iki yabanci gibiydik simdi de bu durumu tescillemis olduk

o nasıl bişey cnm boşandınız ve aynı evdesiniz hala ve öyle saçma sebepten mi boşadı seni şoktayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…