Icinden cikamadim bir turlu

Gamzeliecrin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2017
42
4
34
Ben 3 yillik evliyim ve oyle bir evlilik yasiyorum ki evlilik demeye bin sahit gerek. Dost hayati desem yeridir, hoss ondan bile benim yasadigim evlilikten daha cok saygi sevgi fedakarlik vardir. Benim esim bildiginiz yontulmamis bir odun, ya sadece bana karsi oyle yada gercekten tam anlamiyla odun. Benimle konusmaz gezmez tozmaz aramaz sormaz isi dusmedikce. Hep onun dedigi olacak benim isteklerimin dusuncelerimin bir onemi yok. Ben anlamiyorum severek evlendigi bir insana nasil bu kadar kotu davranip umursamamazlik yaoabilirki. Onun icin evlilik ne demek cozemedim sadece o istedigi zamanlarda yatak mi evlilik? Bana akil verin arkadaslar deliriyorum dusunmekten...

hiç karşına alıp konuştun mu

Emin ol bu öküz bitek sana öyle disarida tam bir beyfendi tavrinda. Bumlardan adam olayi birak insan bile olmaz evliligin senin sabrina dayali sabrin bittigi yerde evlilikte bitecek. Sen nezamana kadar dayanirsan okadar surecek. Tecrubenden tescilli

Bi tanede kizim var benim dayanmak zorundayim ama bu sekilde bir evlilikte surmek cok zor agir benim icin, ilgi yok alaka yok mutsuzluk diz boyu oda severek evlendigimiz halde byle.

Seni cok iyi anliyorum bende ayni dertten muzdarinim. Hatta yazini okurken acaba bunlari ben mi yazdim ki dedim. Bizde de durumlar ayni. Evliligimiz benim deh dememle gidiyo. Eve gec gelir arkadaslarina son derece ilgili alakalidir. Nezaman konussak hep ben kötü haksiz olurum o mukemmel ve hakli olur. Cunku bu ucubeler hep kendini kusursuz goruyor ve onlara gore onlarin yaptigi hersey gayet normal.

Haklisiniz aynen oyle benim yazmayi unuttuklarimida siz eklemissiniz. Ben disari cikalim derim yorgun olur para olmaz arkadaslari arasa hemen geliyorum der cikar gider.

Cunku biz artik onlarin gozunde çöplükten farksiziz ellerinin altinda stres topuyuz. Evde yatili hizmetcileriyiz. Bizden tek beklentileri evi temizlesin ütü yapsin cocuk baksin ama gözüme gözükmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…