İçinde Benim Gibi Korkusu Olan Var mı?

gamzeli26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
195
0
merhaba arkadaşlar benim bi korkum var daha önceleri yoktu ama şimdi şimdi ortaya çıktı acaba ii anne olacakmıyım bebegime bakabilecekmiyim gibi şeyler düşünüyorum son günlerde hatta bazen aglıyorum bilee yaa olamazsam diye sanırım işte annelik böle bişey daah şimdiden bu şekilde düşünüyorum babamızda düşünüyo ama bana sölemiyo ben anlıyorum oda endişeleniyo ama o ben ona soledigimde sen çok ii bir anne olacaksın diyoo ve bir an olsun o düşündülerim aklımdan çıkıyo o öle dedidi içia.s.
cevaplarınızı bekliyorum kızlarrr

Bazen Banada Olur Fakat Herşey Eğitimden Geçer ... Ee Tabi Bide Arkadaş çevresi önemli.. Inşallah Sözümü Dinleyen Akilli Uslu Olur Bebeklerimiz...

canım şu anda hormonlarımız ve duygularımız en üst düzeyde..
Tabi ki arada benim de aklıma geliyor... Ama Eğer ki Allah bana bebişimi verdiyse bana güvenmiş olmalı..Ona bakabileceğime emin olmalı...
Ve bende elimden geldiği kadar şimdiden bir sürü kitap okuyorum bu konu ile ilgili..
Endişelenmek yerine bence araştıralım öğrenelim... önümüzde daha 5 ayımız var... Okuyup öğrenmek için yeterli bir zaman.... Zaten o minicik cennet kokulu yavrularımız kucağımıza geldiğinde bence değme annelere taş çıkaracağız... Allah doğamızı ona göre ayarlamıştır... Biz kendimize güvenelim...
a.s.

merhaba arkadaşlar benim bi korkum var daha önceleri yoktu ama şimdi şimdi ortaya çıktı acaba ii anne olacakmıyım bebegime bakabilecekmiyim gibi şeyler düşünüyorum son günlerde hatta bazen aglıyorum bilee yaa olamazsam diye sanırım işte annelik böle bişey daah şimdiden bu şekilde düşünüyorum babamızda düşünüyo ama bana sölemiyo ben anlıyorum oda endişeleniyo ama o ben ona soledigimde sen çok ii bir anne olacaksın diyoo ve bir an olsun o düşündülerim aklımdan çıkıyo o öle dedidi içia.s.
cevaplarınızı bekliyorum kızlarrr

CNM BENCE O SENIN DUSUNDUGUN HAMİŞLİK PSIKOLOJISINE BAGLI BIRSEY, HAMİŞ OLDUGUN ICIN KAFANDAN BINBIR TURLU SEYLER GECIYOR HORMONLARIMIZIN DENGESI DEGISTI DUNKU COK DUYGUSALLASTIK BAZEN MANTIKSIZ BILE DUSUNEBILIYORUZ EMINIMKI SEN COK İİ BIR ANNE OLACAKSIN ZATEN ANCAK EN İİ ANNELER BOYLE KAFASINDA ENDISE YARATIR a.s.
HAYIRLISIYLA BEBEGIN DOGSUN KUCAGINA VERILSIN BAK NASILDA SARILIP SAHIPLENIP BEN EN İİ ANNEYIM DIYECEKSIN:)):nazar:

BENIMDE ZAMAN ZAMAN KORKULARIM OLMUYOR DGL TEK KORKUM O DOGUM MASASINDAN KALKAMAMA KORKUSU:çok üzgünüm: YA BEBEGIMI HIC GOREMEZSEM KORKUSU VAR ICIMDE AMA SANIRIM BUDA PSIKOLİK BIRSEY, ALLAH BIZLERE SAGLIKLI HAMİŞLİK VE SAGLIKLI ANNELERIK VERSINKI EVLATLARIMIZA SAHIP CIKIP ONLARI KORUYALIM CUNKU ONLARIN BIZLERE COOOOOK İHTİYACI VAR a.s.

saolun kızlarrr benim aklımda devamlı bu soru işareti var ama güvenim kendime çok çok güvenirim her konuda ama bu konuda nedense biraz hassas oldum yine güveniyorum ama offffffff inş ii bi anne olurum yaa benim bebegim hasta felan olsa allah korusun bende onunla hasta olurum kesinheh:)

Ben Hep Geleceğini Düşünürüm.. Zamaninda çok Yokluk çektim.. Ailemin Elinde Bişeyi Yoktu.. Hatta Lisedeyken Dolmuş Paramin Olmadi Okula Yürüyerek Gittiğimi Bilirim.. Işte Bu Yüzden Zamaninda çektim Ben Allah şükür şimdi Durumumuz Iyi Bebeğim Için Babasi Ile Yatirim Yapmaya Bile Başladik Allah Izinederse Bizim Olan Herşey Zamani Gelince Onun Olacak Evimiz Arabamizz Herşeymiz.. Biz Babasi Ile Iyi Bir Eğitim Almasi Için Elimizden Geleni Yapya Hazirizz Allah Bana Babasina Ve Bebeğime Sağlik Versinnnn...

hepimizde zaman zaman oluyor canım emin ol
ama daha erken yani maalesef bu endişeleri daha çok doğumdan sonra yaşayanlar varmış..
ama düşünerek korkarak birşey kazanamayız
bebeğimiz için en iyi anne biz olacağız buna inan olurmu?
çünkü onu kimsenin sevemeyeceği kadar çok seveceğiz
ve elimizden geleni yapacağız

benim şu günlerde en büyük korkum içimdeki meleğimin iyi olup olmadığıyla ilgili
2-3 günde bir karnımda kıpırtı hissediyorum tüm gün sürüyor bazen ama her gün olmuyor ve bende korkuyorum iyi diye?
siz hissetmeye daha doğrusu hergün düzenli hissetmeye başladınızmı kızlarr?

CNM BENCE O SENIN DUSUNDUGUN HAMİŞLİK PSIKOLOJISINE BAGLI BIRSEY, HAMİŞ OLDUGUN ICIN KAFANDAN BINBIR TURLU SEYLER GECIYOR HORMONLARIMIZIN DENGESI DEGISTI DUNKU COK DUYGUSALLASTIK BAZEN MANTIKSIZ BILE DUSUNEBILIYORUZ EMINIMKI SEN COK İİ BIR ANNE OLACAKSIN ZATEN ANCAK EN İİ ANNELER BOYLE KAFASINDA ENDISE YARATIR a.s.
HAYIRLISIYLA BEBEGIN DOGSUN KUCAGINA VERILSIN BAK NASILDA SARILIP SAHIPLENIP BEN EN İİ ANNEYIM DIYECEKSIN:)):nazar:

BENIMDE ZAMAN ZAMAN KORKULARIM OLMUYOR DGL TEK KORKUM O DOGUM MASASINDAN KALKAMAMA KORKUSU:çok üzgünüm: YA BEBEGIMI HIC GOREMEZSEM KORKUSU VAR ICIMDE AMA SANIRIM BUDA PSIKOLİK BIRSEY, ALLAH BIZLERE SAGLIKLI HAMİŞLİK VE SAGLIKLI ANNELERIK VERSINKI EVLATLARIMIZA SAHIP CIKIP ONLARI KORUYALIM CUNKU ONLARIN BIZLERE COOOOOK İHTİYACI VAR a.s.

çok dogru diyosun cnm çok saol tşk ederim eminimki hepimiz çok ii anneler olacaz bu hamilelik psikolojısı çok farklı yaa her türlü sey geliyo aklına ii olan herseyde kötü olanda

Ben Hep Geleceğini Düşünürüm.. Zamaninda çok Yokluk çektim.. Ailemin Elinde Bişeyi Yoktu.. Hatta Lisedeyken Dolmuş Paramin Olmadi Okula Yürüyerek Gittiğimi Bilirim.. Işte Bu Yüzden Zamaninda çektim Ben Allah şükür şimdi Durumumuz Iyi Bebeğim Için Babasi Ile Yatirim Yapmaya Bile Başladik Allah Izinederse Bizim Olan Herşey Zamani Gelince Onun Olacak Evimiz Arabamizz Herşeymiz.. Biz Babasi Ile Iyi Bir Eğitim Almasi Için Elimizden Geleni Yapya Hazirizz Allah Bana Babasina Ve Bebeğime Sağlik Versinnnn...

amin cnm amin bende çok çektim kendi çoçuklugumda diyim artık bunları bebegime çektirmemek için elimden geleni yapacam :nazar:

canım annelik Allahın bize en büyük armağanı ve bu güzel duyguyu da içimizde en güzel yere yerleştirmiş Rabbim, daha şimdiden aşırı duygusallaşmamız,olur olmaz herşeye ağlamamız, hepsi annelik duygumuzu bebeğimizle birlikte içimize yerleştiren Rabbimin bir mucizesi.. eminim hepimiz çok iyi birer anne olacağız yeter ki tüm sevgimizi onlara verelim gerisi gelir inşAllah..

Sarikaya Benim Günlük Saat 15,30 - 16,30 Arasi Bebeğimöi Hissediyomm Bide Sabahlari Kalkarken Bebeğim Göbeğimin Hemen 10 - 15 Cm Altinda Top Gibi şişkinliğini Hissediyomm.. Bakalim Bende Yarin Dr Gidecem Aceba Görürmüyüm Bişeyi Varmi Işte Bende Bunlardan Korkuyomm.. Ama Hayirlisi Allah Korusun Bebeklerimizi.

hepimizde zaman zaman oluyor canım emin ol
ama daha erken yani maalesef bu endişeleri daha çok doğumdan sonra yaşayanlar varmış..
ama düşünerek korkarak birşey kazanamayız
bebeğimiz için en iyi anne biz olacağız buna inan olurmu?
çünkü onu kimsenin sevemeyeceği kadar çok seveceğiz
ve elimizden geleni yapacağız

benim şu günlerde en büyük korkum içimdeki meleğimin iyi olup olmadığıyla ilgili
2-3 günde bir karnımda kıpırtı hissediyorum tüm gün sürüyor bazen ama her gün olmuyor ve bende korkuyorum iyi diye?
siz hissetmeye daha doğrusu hergün düzenli hissetmeye başladınızmı kızlarr?
benim 2 gündür sanırım tam anlamıyla hissetiyorum hissetmeye başldıgım zmandan beri bu korku başladı daha çok korkum var ben dogmadan önce düşünüyorum dogunca zaten onun elerini tuttugumda ona baktıgımda daha çok kendime güvenim gelir vee ii bi anne olacagımı bilirimmm

Sarikaya Benim Günlük Saat 15,30 - 16,30 Arasi Bebeğimöi Hissediyomm Bide Sabahlari Kalkarken Bebeğim Göbeğimin Hemen 10 - 15 Cm Altinda Top Gibi şişkinliğini Hissediyomm.. Bakalim Bende Yarin Dr Gidecem Aceba Görürmüyüm Bişeyi Varmi Işte Bende Bunlardan Korkuyomm.. Ama Hayirlisi Allah Korusun Bebeklerimizi.

ayşenur bneimde öle oluyo bacım belli bi saat dilimleri içinde hissetiyorum ayyy hissetmek çok güzellll ilk hissettgimde sanırım 3 yda 2gün oldu ama bu sefer kesin bebegimi hissettim ayyy diye bagırdım iiki yanmd akimse yok tuuu biraz babamız kıskanıyo bende hissetmek istiyorum diyeee:dance:

canım annelik Allahın bize en büyük armağanı ve bu güzel duyguyu da içimizde en güzel yere yerleştirmiş Rabbim, daha şimdiden aşırı duygusallaşmamız,olur olmaz herşeye ağlamamız, hepsi annelik duygumuzu bebeğimizle birlikte içimize yerleştiren Rabbimin bir mucizesi.. eminim hepimiz çok iyi birer anne olacağız yeter ki tüm sevgimizi onlara verelim gerisi gelir inşAllah..

aslında eminim oalcagımıza ama işte bazen öle bi düşünce sarıyo ki beni agladıgım bile oluyooo senağlama sanırım bunların hepsi meleklerimizi kucagımıza aldıgımızda bitecek onların sıcaklıgını hissettigimizde ellerini öpebildgimizde hepsi bitecek inşşş allah izin verirse

cn benim inan bizde aynı şeyleri yaşıyor ve hissediyruz .cansununda
dediği gibi şuanki duygusal ve hormonsaol yapımız maximum
seviyede herşeyi düşünüp kafama takıyorum oldumu olacakmı diyeeeama ama
bi laf vardırya dağı veren rabbim karınıda verir diye aynen öle arkadaşımm.
rabbim bizi duymuş dualarımızı kabul etmiş bize inanmış,bizde hiçççç korkamaylımkii arkadaşlar
bebeğimize bakabilecek yeryüzünden bizden başka hiçççççççç kimse yok yav
anneyiz biz hehe o koku o daokunuş bu hissiyatlar bize özel cnm

kızlarrrrrrrrrrrrrr emzirme parası 6 ay veriliyordu yaaa şimdi 1 ay düşmuşşşşşşşşş ............yeni yasa yüzünden

ayşecimmmm sağdaysa erkek olma oranı daka fazla çünkü benimkide sağda hehe bi asker dahamı gelecek neee.valla bu seneki bütün bebişler erkek yavvv aaaaa bemde diyodumki ayşenin kızı olsade benim oğlana alsak :)

X