İçimi döküp tavsiye almak istiyorum

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Kızlar öncelikle benim 3.5 senelik bir ilişkim vardı fakat ikimizde birbirimizi yıprattığımız için bitirmek istedi.Ben baya kez gitmesini istemediğimi vesaire söyledim ama genede gitti o süre zarfında hiç konuşmadık ama arada ikimizde birbirimizin hesabına baktık meraktan.Aylar sonra arefe günü aradı bende ne olursa olsun hatrı var 4 5 gün konuştuk normal bir şekilde.Ben bu ay sonu yada başka bir zaman taşınma durumum var.Ona söylemedim ama onla bir kez görüşmek istedim fakat kendisi istemediğini söyledi ozaman neden yazdın dedim merak ettim seni dedi.Hayatına birsürü kız arkadaş girmiş ve arabasıyla gezmiş hep.Ben genede saygı duydum izinli günümdü görüşelim dedim birdaha görmezsin dedim gene istemiyorum dedi ısrarlarımdan sonra.Bende görüldü attım çünkü zoruma gitti.Şimdi ne yapacağımı bilmiyorum tam onu unutmuşken aylar sonra yazıp tekrar gitmesi,görüşmemeyi reddetmesi vs.Bir yanım son kez buluşmak için sor diyor ama bir yanımda hayır yazmamalısın diyor.Hesaplarını kontrol etme diyor.Sizce ne yapmalıyım?

yapılması gereken bu kişiyi engellemektir

Adam sizden bir kere ayrilmis. Sizi gozden cikarmis, sevmiyor. Boyle bir insanla yazinca konusmak gibi bir hataya dusmussunuz.
Adam egosunu tatmin etmis sizinle, hala beni unutumadi diye dusunup kendini bir sey sanmis. Hala elinin altinda oldugunuzu anlayip egosunu tatmin etmis.
Yetmemis bulusmak istemissiniz o boyle bi teklifle gelmedigi halde. Onu da reddetmis, israr etmissiniz, yine kabul etmemis. Tekrar teklif edeyim mi diyorsunuz. Bulusmak isteyen adam size zaten kendisi bu teklifle gelirdi. Reddedildiginiz halde devam ediyorsunuz.
Bu adami son bir kez gormek hayatiniza hicbir sey katmayacak. Onunuze bakin. Adam hayatini yasiyor, siz hala onu dusunuyorsunuz. Yapmayin bunu kendinize.
Silin numarasini vb. yazmayin bir daha cevap da vermeyin. Kendinize odaklanin.

Cehenneme kadar yolu var boşver ya numarasını engelle sil... adam alayına gidiyor ne insanlar çıkar karşına ancak enerjini emiyor senin peşinde kossunlar.

Insanın biraz kendine saygısı olur

yazmamalısın gurursuz olma kızzzz, adama bak onunla bununla fink attım diyecek bana böyle gevşek gevşek bende buluşalım diyeceğim valla sıcak sizde akıl bırakmamış

Nasıl mı anlatayım ; bazı erkekler sivrisinek gibidir canları ister gelir canları istemez gelmezler bazen de kış uykusuna yatarlar ve en istemediğin anda ortaya çıkarlar , sırf kendi egolarını okşamak adına gelirler ve içinizi gıdıklarlar baktı ki hala siz sömürülecek kansınız haaa iyi derler ben az daha dolanıp geleyim yeni kanlar arayayım anlatabildim mi ? Bilmiyorum ama by insanlara yapacağınız en iyi şey
S…… çekmek olur .

Yazmıyorum sadece anlık bir görüşmek istedim ama genede yazmadım aylarca unuttuktan sonra birden araması tüm herşeyimi bozdu sadece.keşke yaşattığını yaşasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…