içimde acaba süphesi olustu yardım lütfen

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
merhaba ,3 yıllık bir evlilğim var bundan öncesinde hep korunduk ama 3 -4 ayda falan bebek sahibi olmaya karar verdik ....Doktoro gittik ve o bana bazi antidiyabetik haplar verdi yumurtalarin büyümesi icin sonra büyüdü ve iğne yapti....
Sanirim igne olduğumda geçen ayin 26 si falandi....Adet dönemlerimde 15 inden 15 inedir hep....
Şimdi benim sorum size ben suan su durumlari yaşıyorum....
sanki adet olucakmisim gibi kasiklarim ağrio ama bir türlü olmuyor....
miğde bulantim yok ama acayip canim bisiler istio habire...
ayağımın alti sürekli kaşinio...
Gögüslerimde hassasiyet .....
Sürekli uyku hali gece 3 e kadar oturan ben artık 12 olunca gözlerim kapani....
sabahlari bazen migde ağrisi....
ayaklarımda cekilme gögsüm sıkısıyor sık sık...
Aşırı duygussalık ve bazen kendime bile hayret ediyorum aşırı sinirli oluyorum ve ateş basıyor...
En önemliside test yaptim negatif cıkti ama daha belli olmaz dediler .....Ve pembe lekelenmeler gelio akıntiyla ama çok az....
Ne yapıcam sasırdım kaldim siz daha iyi anlarsiniz lütfen kızalr yardım edin....

• Konu Sahibi EU3
canım ya ilk önce bi sakin ol rahat ol bu stres insana iyi gelmaz gününü bekle tatlım onun bunun dediğine bakma doktora başvur bu lekeler adetinin izleri olabilir hamileymiş gibi kendini şartlandırma adet zamanına doğru göğüste hassasiyet baslar dua et bitenem allh hayırlı vakitte herkeze versin beraberinde sanda bi sıkıntn olursa paylaş sıkma canını

• Konu Sahibi EU3

saol cok cok saol teşşekür ederim ....galiba adet sancısı suan kasıklarim çok fena cünkü....
tüh esimde cok sevinmisti ama neyse Allah hayırlısıysa hayırlı zamanda versin:CüvCüv:

• Konu Sahibi EU3
kadınlar istediği için hamile oldum pisikolojisine erken gireriz.ama inşallah hamilesindir.ben 1 aylık hamileyim.adet agrısı benzeri kasılmalar yaşadım.mide bulantılarıda oluyor.o nedenle adet ağrılarıyla karıştırıyoruz.moralini yüksek tut canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…