İçim daralıyor benzeri yaşayan varmı

Erişkin bir insanim ergen değilim nisandan dönülmus kültür farklılıkları anlaşmazlıklar yüzünden sürekli kavgalardan evlilik olmamış. Erkek arkadasim ailesiyle yaşıyor ve çocuğa onlar bakıyor. Annesi çocuğu göreceği zaman bile erkek arkadaşımın kız kardeşi gösteriyordu hayatta bir araya gelmem derken bunu yaşamış olmama şaşırıyorum aylarca yaşadığım şey gerçek gibiydi yalan olmasına üzüldüm ve öfkelendim haliyle.

Bu ikinci işte defalarca yaşamadım böyle birseyi zaten birinci de inandığıma pişmanım zaten içiyle dışı bir sanmıştım sonra davranışlarına bakarak çok iyi rol yapmış olmasına şaşırıyorum Allaha havale ediyorum haklısınız

Bakın ben bilmeden zaten buraya yazmazdım ortak tanıdıklarınimiz var ailesinden bazı insanları da tanıyorum ben herseyi yalansız yazdım buraya metres ilan edildim

Adam seni sevmiyor falan demişler adam kimseyi sevmiyor. Böyle kişiliği oturmamış ne istediğini bilmeyen kutsalı olmayan insan kimseyi sevemez kimsede duramaz. Evlense çocuğu olsa da duramaz ki durmamış gördüğün gibi. Çok seviyom bana açıklama yapsın diye bekleme. Sana söyleyeceği hiçbir şey seni rahatlatmayacak. Acını söke söke çekeceksin. Sonra da ohh bee iyi ki bunla kurtulmuşum diyeceksin. Ama acı çekmekten korkup tekrar birleşmek istersen bu adam yüz yıl da geçse değişmez. Tıyneti bozuk çünkü

Haklısınız ben zaten beni seviyordu diye birsey demedim ama aylarca her şekilde benim yanımda olupta herseyi açık açık ortada olan bir insandı nasıl rol yapar diye aklım almıyor. Zaten beni de o insani da sevse iki insana da bunu yapmazdı ona da inanmıyorum sadece kendini seven git gel akılla keyfine göre hareket eden bir insanmiş diyorum şimdi

Uzun süredir bu kadar kötü yazanı görmemiştim. Sevgilin baya baya şerefsiz nesini anlamiyorsun da büyük büyük ağız dolusu seviyordu diyorsun. Yaş farkiniz var değil mi ? Yaslariniz kaç ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…