İçilebilir 10 su markası açıklandı

Nerede yaşıyorsun canım? Kocaeli'de çeşme suyu içen yerler var. İstanbul'da biraz cesaret ister Annemler arıtma taktı onu kullanıyor, tadı güzel, koku da çok olmuyor. Sanırım en iyisi iyi bir arıtma takmak.

Musluk suyuna güvenemem ben,kızım 1 hafta yattı 2 hafta önce doktor salgın var muhtemelen sulardan kaynaklanıyor dedi. Bende o plastik damacana ve şişelerden nefret ediyorum,Cam damacana alıyordum ama oda 40.sırada ciddi anlamda moralim bozuldu ya.
En güzeli Abant alıp cam damacanaya doldurup kullanırım,zaten çok satılıyor burda birgün bulursam ikinci gün reyon bomboş oluyor,dolayısıyla plastik içinde fazla beklememis olur. Zaten küçük marketlerden,büfelerden su almamaya çalışıyorum,güneşte bekliyordur ,sirkülasyon fazla olmuyordur diye.

istanbul da yaşıyorum :)

işte hazır sulara da güven olmuyor. daima hazır su içen kuzenim 40 yaşında zehirli ishale yakalandı, mecburen kullandığı markayı değiştirdi.
kızlarım da benim gibi çeşme suyu içiyor.

Ahhh ahhh memleketimde içerdim kalabak su... Ankara'da yok ki... Biz hep marketlerden alıyoruz artık markasına bile bakmıyoruz...

valla kım ugrasır hazır suyla
arıtıcı aldım
fıltresı onemlı 6 lı suyun degerını ölduren degıl dogal taslardan suzulen cınsten
ben onu kullanıyorum kızımada o suyu kaynatıp verıyorum
caydanlıkta kaynamıs artan suyu dokmek yerıne cam surahıde bırıktırıyorum hep kaynamıs hazır su olmus oluyor

nerde ne sekılde oldugunu bılmedıgım bı su ıcmektense musluk suyunu tercıh ederım daha saglıklı

Harika bizim efemsu 7. Sırada herkeze tavsiye ederim tadida guzel büyük hakmarlarda bulunuyor damacana olarak

Canım o Abant suların çok büyükleri var ya, onlara pompa takılıyor. Neden o şekilde kullanmıyorsun ki? Kullan at o pet şişeleri. Damacana gibi 30 kez de kullanılmıyor.

istanbul da yaşıyorum :)

Ve hala yaşıyorsun negzel, İstanbul çeşme suyu öldürmediyse artık seni hiçbir şey öldürmez

Gerçi Belediye başkanı ben çeşmeden içiyorum, siz de için demişti bi ara. Temizleniyor su demişti, keşke çeşme suyunu da analize verselermiş.

A101 ile Bim'in sularının markası neydi ya Binpınar A101 in değil miydi göremedim bi türlü

Ben abant damacana kullanıyorum uzun zamandır internetten nosunu buldum oturduğum semtteki şubesinin arıyorum eve getiriyolar fiyatı 9 tl di galiba 19 lt uygun bence

bu puanlari kim vermiş ?
aciklamayi kim yapmis.?

elmacık su mineral bakımındanda hijyen bakımındada çok iyi sonuçta bebişlerimizde bu sulardan içiyor çok önemli bir konu bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…