İç çamaşırları ve zevk suyuyla hamilelik olur mu?

Ya ama ilişkiden önce bakıyorum risk yok diyo sonra bir kontrıl ediym diyorum birisi ben kaldım diyor. Napıyım bilemedim kü

Yok. Rahat olun. Sürtünmeyle gebe kalan o vatandaş da vajina üzerine birkaç kere boşalma ile gebe kalmıştır. Evli idi zaten kısmi penetrasyon da olmuştur. Stres yapmayın artık. Madem bu kadar travma olacak yapmayın bir daha yazık.

Ya her seferinde o kadar emin olıyorum ki kendimddn. Bundan sınra boş korkulara kapılmam diyorum ama olıyor işte

Çok tanıdık geldi bu konu.
İlişkiden 50 gün sonra gebelikle ilgili konu da açmıştı son günlerde ordan tanıdık gelmis olabilir. Yada yaz geldi hep bu konular cikiyo ve hemde benzer şeyler. Erkeklerin gram umrunda değil. Bi gebelik olsa benden değil deyip basacaklar tekmeyi.

Madem boşalmayacaksiniz niye sürtünüyorsunuz ya neyse sadece zevk suyuyla kıyafet üstünden gebe kalırsanız doğurun zaten. Dünyanın kurtuluşu o bebeğin elinde olabilir
Adamlar donuna bosaliyor, bunlar da ne zevk alıyor ne bir şey, killi milli kokan heriflere zevk aldirip ustune hamilelik korkusu yaşıyorlar. Akıl alır değil ama inatla yapılıyor.

Adamlar donuna bosaliyor, bunlar da ne zevk alıyor ne bir şey, killi milli kokan heriflere zevk aldirip ustune hamilelik korkusu yaşıyorlar. Akıl alır değil ama inatla yapılıyor.
Ya zerre alakası yok ama bi söz var aç tavuk kendini buğday ambarında sanır diye

Zevk alıyorlardır belki ya yani öyledir umarım değsin bari ya of

Boşalmadı bundan eminim. Ayrıca zaten evlenmeyi düşündüğümüz birisi aileler falan da biliyor. Hamile kalsam kabul de eder ama ben korkuyorum işte. Neyse bir daha onlara gitmeme kararı oldum en iyisi toplum içine karışmak. Cafeler falan

Ya bosalip elini yıkamqz sana cafede çayın yanındaki kurabiyeyi yedirir hamile kalırsan

Yok daha eskilerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…