Lekeler, Çiller İç baldırlarda renk bozukluğu

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Sarxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2007
93
2
Kızlar,
Uzun yıllardır geçmeyen bir renk problemim var. Bacaklarımın birbirlerine değen yerlerinde koyulaşma oldu. Pişikten sonra oluşanlar gibi ama hiç geçmiyor. Beyaz tenliyim ve bu renk kahverenginin açık bir tonu, hiç de hoş durmuyor.Var mı çözümü olan?senağlama

İlk defa duyudum böyle birşey canım..Neden renk farklılığı olsun ki, sence sebebi ne olabilir? Çok mu kilolusun, bacaklar birbirine sürtüyorsa yürürken falan ondan oluyor olabilir mi?

Bu arada, konu vücut bakımı bölümünde olmalı..

Kilom çok yok. 60 kilo 1.57 birşeyim. Yuvarlak hatlıyım yani ama en kalın yerde iç kısımda renk farklılığı var işte:KK43: Vücut bakımında iç bacaklardaki sarkmalara has şeyler buldum ama bu yok:KK43: İMDAT!!!!!

Bu konuda başka bir arkadaş da yazmıştı, dermotoloğa gitmiş bu şikayet yüzünden, doktor ona excipial hydro die bir jel vermiş, ben de onu kullanmayı düşünüyorum, aynı problemden muzdaribim :KK43:

exipial hydro sadece su içerikli nemlendirici krem nasıl bi etkisi olur bilmem bence okadar problem yapılacak bi sorun değil aynısından bendede var ama benim kilo alıp vermeye bağlı oluştu deri okısımda kalınlaşmış oluyo pigment yoğunluğuda bu kalınlaşmaya bağlı artıyo diye biliyorum

Exipigmenti aldım.Daha önce sırtımdaki çiller için 6 ay kullanmıştım. Kahverengi lekelerim şimdi çok açık bir tondalar. Devam etseydim tümden geçermiş ama sıkıcı bir iş, sabah akşam sürün dur 6 ayda iyice açıldı. Bacaklarıma da deneyeceğim. Bu koyuluğu selülitle alakalı bir durum sanıyordum ama çok şükür öyler bir problemim yok, selülitin ne olduğunu daha yeni öğrendim:)))
Haklısınız, büyük bir problem değil ama kar beyaz birinde de çok belli oluyor yaW!

X